Myrtilles - 21.kapitola

9. února 2008 v 0:18 | Syhraelka |  ○○○ MYRTILLES
"♥" 21.kapitola

,,Ach, Bernarde, ta procházka byla vážně úžasná!"
Alan se usadil do tureckého sedu uprostřed postele. Rozepnul si mikinu a přerývaně dýchal. Tváře bílé jako květy bledulek získaly nádech syté rudé.
,,Líbilo se ti, že jsem tě vyválel v trní?" Odpověděl Bernard ironicky a před Alana položil veliký talíř se spoustou jídla. Byl pro oba chlapce a nacházelo se tam nesčetně druhů lahod. Od mořských plodů po zákusky. Specialita Bernardovy sprosté babičky.
Alan si vyhrnul rukávy a sáhnul po plněném vajíčku.
Ben jej pleskl přes prsty a zatvářil se vážně.
,,Alane, bude ti sedmnáct!"
Alan beze slov odcupital do koupelny. Umyl si ruce, a aby dal najevo, že je doopravdy stále dítě a ta role ho baví, otřel si dlaně do kalhot.
,,Neměl jsem čas dospět," nakrčil nos a s výrazem absolutní uraženosti si pro sebe zabral tři velké chleby.
,,Tak teď ten čas máš." Odsekl Ben a ukousl pořádně veliké sousto ďáblovy palačinky.
Alan mlčky uždiboval kousíčky chleba a díval se na matrace.
,,Promiň," zahuhlal Bernard s plnou pusou. ,,Zapomněl jsem."
,,Na co?" Zvedl Alan bez zájmu obočí.
,,Tvůj otec. Vím, že jsi to neměl lehké, ale neuvědomuji si to."
,,To… to je právě to hezké na tom!" Pípnul Alan a byl si jist, že Bernard nepochopí, takže bude muset vysvětlovat.
,,Vážně?" Pousmál se Ben a zabaloval si třetí palačinku se spoustou vražedného koření, 'jedovatého masa' a s minimem zeleniny. Alan v přemýšlení, jestli Bernard svoji dělenou stravu již nedodržuje, také uvažoval, zdali mu má vůbec říkat svoje pocity.
Ocení to trochu?
,,Ano. Protože mě chápeš tak… nějak jinak než ostatní. Je to něco mezi pohrdáním, a přitom vím, že to pohrdání není. Prostě mě bereš jako osobnost a víš, že jsem jiný a dovoluješ mi, abych se tak projevoval. Matka mi vždycky vytýká, když si jen trochu obarvím vlasy. I Alex potom říká, že je to bláznivý. Filip mi taky klidně řekne, že to tričko je přímo uragán a ty? Ty mi upřímně řekneš, že je to hezký a dovolíš mně z toho mít radost, chápeš?" Zadrhával se a trochu koktal, malinko červenal. Poslední dobou spolu jednali poněkud důvěrně a snad úmyslně se uváděli do rozpaků.
,,Nemyslím si, že ty fialové vlasy byl špatný tah. Ty jsi zvláštní, Alane, k tobě se musí umět chovat lidi, ne ty sám. Ty to umíš..." Odvětil Bernard po chvilce zamyšlení. Tak vyhýbavě a s tajemstvím, až se Alanovi zježil každičký vlásek.
Chtěl mu toho ještě spoustu povědět, sedět hodiny vedle něho na posteli a líčit mu svoje přání, obavy… Ale nebylo to ještě teoreticky možné. Sice si byli blíž než kdy dřív, jenomže i tak mezi nimi čněla jakási zeď, která zakazovala jemnější cit.
,,Jdu do koupelny. Nebo chceš jít první?" Otíral si ruce do papírového kapesníčku.
Bernard byl tak strašně… vychovaný, galantní a pořádný. Alana jeho chování přivádělo do maximálně vzrušivé extáze.
,,Můžu jít první i druhý." Zazubil se chlapec.
,,Tím chceš říct…?" Odmlčel se Bernard.
,,No," zakoulela Borůvka očima a zalykala se kornoutem s čokoládovou pěnou. ,,Možná bychom mohli jít spolu…"
,,Kam?" Nechápal Bernard a legračně kulil oči.
,,Do vany."
,,Ne."
,,Tak do sprchového koutu…"
,,Ne!"
,,Do… umyvadla?"
,,Alane!" Zavřísknul Ben, ale neznělo to nijak rozčileně, spíš v tom byl jasně znát jakýsi náznak studu a… vzrušení. Ano, byl tam. Něžný pocit toho, že ať se sebevíc snaží, jediný výsledek je, že spolu oboustranně flirtují. Dost okatě.
,,Tak jo?" Olizoval si chlapec prsty a s rozcuchanými fialovými vlasy vypadal velmi svůdně. Tak zatraceně svůdně, že Bernard ani na okamžik nedokázal zavrtět hlavou na zápornou stranu.
,,Víš co, slyšel jsem tvoji tetu, jak říkala, že nepoteče teplá voda. Nebude jí dost, tak bychom alespoň ušetřili každý pro sebe trochu… Jinak běžně s cizími lidmi do koupelny nechodím!" Ovládl se Alan odtažitě, aby mu neskočil kolem krku. Názorný příklad toho, jak takticky se dá hrát s city, a přitom zůstat vysoce žádaný. Alan to věděl, že mu nesmí podlézat pod rukama, ale jen před nimi nakračovat. Jedině tak ho dostane. Svede jej.
Bernard zahučel cosi o koupání v neoprenu, exhibicionismu, Alanovi, nestydatém ovoci, homosexualitě a heterosexualitě, cizích lidech, ledové vodě, zpovědi a rozdělení postelí na dvě zakázaná území.
Alan jej pochválil pohledem.
,,No vidíš, Bude to fajn. Umyješ mi záda, ano? Filip říkal, že umíš masáže nebo co, tak já ti klidně to… postojím." Alan seskočil z postele a hnal se ke své fialové taštičce, kde měl svoje koupací potřeby a kosmetickou krabičku s voňavými olejíčky a různými 'sarapatičkami', jak jim přezdíval Bernard.
Bernard seděl na posteli, drbal se za ušima a civěl na chlapce. Alan v mžiku zmizel do koupelny. Ještě než zavřel dveře, zaslechl větu, "že se budou lámat obratle".
Bernard v prvé chvíli pochopil, že se zřejmě upsal ďáblu, jinak to nevidí. Umře studem, když před tou "žábou" bude stát nahý. Živě viděl Alana, jak na něj nepokrytě zírá a šveholí o prosbě k vyučování občanské výchovy.
Proč už mu neumí říkat - ne? Co je tak těžké na tom, jej odmítnout?
Nepoznával se. Může to být zábava, usmál se sám pro sebe, protože věděl, že jej nikdo nevidí. Z koupelny se ozýval veselý smích, jak Alan patlal pěnu po zrcadle.
Bernard si přehodil přes rameno svůj značkový modrý ručník s velikou vyšitou blonďatou zebrou, co držela v kopýtku vanilkový doutník a od úst jí šel obláček kouře s nápisem: Já jsem Bernard a směji se uvnitř, abyste to neviděli.
Dárek od Filipa. Filip Bernardovi dával ryze provokativní dárky.
Ben vtrhl dovnitř jako povodeň. Strnul u radiátoru a vytřeštěně zíral na nahého chlapce, jemuž činilo veliké potěšení, že se na něho někdo dívá.
,,Proč se na mě tak koukáš, Bernarde?" Zašvitořil a čichal k lahvičkám s odlakovačem.
,,Ty se před lidmi ukazuješ rád nahý?" Neudržel se Bernard a sledoval jeho borůvkovou kštici, která volně splývala na porcelánově bílých ramenech. Pokud by měl Bernard někdy označit něco za dokonalé, bylo by to Alanovo tělo.
Chlapec byl možná až příliš hubený, ale to mu jen přidělávalo na křehkosti, jež byla patrná z každého póru jeho těla. Prudčeji jej strčit nebo uhodit a roztříštil by se jako nejvzácnější porcelán.
,,Samozřejmě. Posiluje to moje vnitřní ego. A na tom něco bude, ty asi chodíš před každým nahý, že jo?" Ušklíbl se Alan koketně. Postavil se mírně bokem, aby mu Bernard neviděl do klína ani pod boky. Chtěl ho dráždit, hrát si s ním, škádlit, hladit a…
Bernard se krátce zasmál. Zamknul dveře a sunul se za pračku, aby ze sebe nenápadně "přemístil oblečení na zem" a v utajení si vlezl do kouta, neviditelně se osprchoval a přitom by ho Alan vůbec neměl šanci vidět.
,,Bernarde, proč se tak schováváš?" Dal si Alan ruce v bok a zamračil se. Bernard ublíženě svěsil hlavu a přetáhnul si tričko přes hlavu.
,,Jsi kluk jako já, nevím, proč tolik naděláš…?" Provokoval ho Alan a dobře se bavil.
Koutkem oka pozoroval, jak ze sebe stahuje každičký kousek oblečení. Dělal to tak pomalu a bylo na něm vidět, že se cítí nesvůj. Prozradilo jej, že k Alanovi něco cítí. Nedělal by takové cavyky, kdyby mu byl lhostejný. Stát nahý před někým, kdo vás přitahuje, a vy si to nechcete přiznat, je pro vaši osobnost horší než veřejné lynčování.
Alan očima sjížděl od dřevěných korálků na krku po vypracovanou hruď přes břicho až-…
,,Nedívej se na mě!" Osekl ho Bernard zrudle. Otočil se bokem a trucovitě civěl do zrcadla.
,,Nic moc bych se stejně nepokoukal…" Zamručel Alan významně a vlezl si do sprchy. Pustil na sebe horkou vodu a v okamžiku, kdy na něj dopadaly horké kapky, jakoby z něj spadly veškeré problémy, starosti.
Ale ještě něco horkého se letmo otřelo o jeho pokožku na ramenech a bocích kromě vody.
,,Chtěl si umýt záda?" Zašeptal Bernard a pousmál se. Proměna na sebe nenechala dlouho čekat.
,,Chtěl," přisvědčil Alan a vrazil mu do ruky lahvičku s rybízovým sprchovým gelem. Při té příležitosti se k Bernardovi otočil čelem.
,,Tak to ale musíš otočit, Alane," oslovil ho Ben jako duševně chorého a snažil se, aby s ním nic nedělal fakt, že Alan mu hladově zírá do klína a nevěří tomu, co tam vidí…
,,Jo…" Zachroptěl chlapec, ale neotočil se.
Bernard si vymáčkl kapičku gelu do dlaně a na prsty. Sjel Alanovo tělo mlsným pohledem, zastavil se pod boky.
,,Copak?" Procitl Alan a sklonil hlavu.
,,Nic," culil se Bernard a roztřeseně se dotknul bříškem ukazováčku těsně pod jeho útlými kyčlemi.
,,Tetování… slušelo by ti… tady."
,,Vážně?" Odhrnul si Alan mokré vlasy z tváře a vykulil oči. Zašmátral rukou dozadu na sprchu a trochu ji ztlumil, protože byla už moc horká a pára z ní až příliš zahalovala jejich těla. Neměl potom patřičný rozhled.
,,Ano."
,,A… jaké tetování?" Sledoval Alan jeho prst, který opatrně na tom místě roztíral sprchový gel a kouzlil tam jednoduchý čínský znak. Několik tahů a výsledek jedinečný. Voda smíšená s vůní rybízů a ostružin stékala po jeho stehnech a rušila hrany čínského znaku. Musely se stále obkreslovat a dotvářet, Bernard si byl vědom toho, co dělá. Nečinilo mu problémy se chlapce tak důvěrně dotýkat a Alan usilovně zarýval paty do kachliček, aby se náhodou nevzrušil.
,,Co ten znak znamená?" Prohlížel si rybízové tetování a byl v tu chvíli odhodlaný si jej nechat za každou cenu udělat. Snil o něm dlouho, ale nikdy nesebral odvahu ani nenašel originální nápad.
Bernard vzhlédl k jeho očím a jemně se usmál. Jeho prsty sklouzly přes Alanovy boky do ztracena.
,,Být příliš milován..."

*

,,Být příliš milován… to je tak zvláštní!" Zašeptal Alan do nočního ticha.
Leželi dávno v posteli. Maximálně od sebe, každý na kraji, dívali se nahoru na strop a naslouchali pískání noční meluzíny, která se proháněla za bytelnými okny. Bylo to perfektní, přemítal Alan v duchu. Mohl ležet vedle 'něho', i když na tak ohromnou vzdálenost, mohl naslouchat jeho výdechům a občasnému zašustění deky nebo vrznutí postele. Každá taková maličkost jej naplňovala neskutečnou radostí a štěstím.
Jenomže… bylo to málo, příliš málo. Chtěl víc, toužil po jeho náručí a dlaních, co by nechal putovat na svém těle. Neskutečně ovládal své pravé pocity, aby se k němu nevrhnul a neobtočil se mu kolem krku jako límec z polární lišky…
,,Co říkáš?" Zamručel Bernard z polospánku a pootočil k chlapci hlavu.
,,Nic," hlesl Alan. ,,Jen jsem říkal, že mi je zima a nevím, kde je pan Čtyřnohý."
,,Kocouři spí ve vedlejším pokoji s tetkami, copak je neslyšíš, jak tak drbou a probírají celou vesnici?"
,,Jsem chudokrevnej," zdůraznil Alan, aby mu dal najevo, že na to klade důraz a potřebuje, aby to Bernard vyřešil.
,,Hm," otočil se Ben na druhý bok a v klidu usínal.
,,Potřebuju spoustu lásky…" Opřel se Alan na loktech a díval se na ležící siluetu.
Bernard si přetáhl přikrývku přes hlavu.
,,A taky potřebuju spoustu tepla a citu a čokoládky a milých slovíček…" Švitořil medově. Prstem stahoval z nereagujícího Bernarda deku, aby se mohl nasoukat blíž k němu.
,,Tak dobře," ozvalo se někde zpoza polštáře. Alan se ušklíbl. Zajel k němu pod přikrývku jako štika. Maximálně se nalepil na Bernardovo horké tělo a vysával z něj veškeré teplo. Opřel se bradou o jeho rameno a šimral jej pramenem fialkových vlasů pod krkem.
,,Alane, nelep se tak na mě, já potom nemůžu usnout, když se na mě někdo takhle mačká…" Zabrblal Ben a trochu se od chlapce odtáhl. Alan se čertovsky pousmál.
,,Tím snad chceš říct, že dost často spíš v posteli společně s mladými chlapci?" Provokoval ho.
,,Spi," sjel ho Bernard přísně.
,,Já už dávno spím!" Nafoukl se Alan a otočil se k němu zadečkem. Opřel se jeho záda a trucoval.
Divotvorně civěl naproti z okna. Strhla se tam pořádná vichřice.
,,Něco vibruje pod polštářem." Zahuhlal Bernard ze spaní.
,,Mobil!" Výsknul Alan a v domnění, že mu píše Filípek na dobrou noc či snad Oskar na ještě lepší noc, zašmátral pod polštářem. Když letmo pohlédl na displej svého telefonu, čekaly tam sice tři zprávy - od Alex, matky, Filipa, ale podle času byly odeslány již před hodinou, což znamenalo, že se ozýval mobil Bernarda. Kdo by mu mohl psát?
Zvědavost.
Alan si skousl spodní ret, aby si dodal odvahy. Zašmátral pod polštářem ještě jednou a vytáhl malý lesklý telefon. Podíval se na Bernarda. Klidně usínal. Alan se necítil ani trochu provinile, když otevíral přijaté zprávy. Bylo jich tam několik. Spousta od Filipa, několik ženských jmen, jedna od Kvida a poslední přijatá pocházela od Saši…
Alan maximálně sklonil hlavu k displeji a překvapeně pročítal řádky.
Mrzí mě, co se mezi námi stalo, chybíš mi strašně moc… Je to horší den za dnem, potřebuji tě, Bernarde… Chci se sejít… Pozdravuj Alana, neunesu, že zrovna on ti je teď tak blízko! S.
,,Cože?!" Syknul chlapec a šokovaně koulel očima.
Bleskově zahrabal mobil pod polštář a praštil sebou na postel.
Šok.
,,Kdo ti psal?" Zívnul Bernard.
,,Maminka!" Pípnul Alan a usilovně tisknul víčka k sobě.
Nemohl tomu uvěřit…

 


Komentáře

1 Quasha Quasha | Web | 9. února 2008 v 0:34 | Reagovat

Saša...jako ten Saša???? :-O no to mi pos** holý záda...to snad nemyslíš vážně Syhy.....ty krááááso nestíhačky xD

2 Janule Janule | E-mail | 9. února 2008 v 0:35 | Reagovat

Taky tomu nemůžu uvěřit... co se to tady děje za divný věci? Tak Saša... no ale to se uvidí dál... miluju Bernardův ručník s blonďatou zebrou... nic lepšího se na ručník dát nedá... to je geniální :o) Krása. J.

3 leny leny | Web | 9. února 2008 v 0:37 | Reagovat

*i v těchto pozdních hodinách skáče nadšeně po pokoji*

xD

4 freeziki freeziki | 9. února 2008 v 0:51 | Reagovat

a..no..aa...a jako...jakože cože..?:-OOOO..xDD Saša..jako prostě Saša..a takováhle sms..!?:-OO no WOW...to sem teda zvědavá,,co se z tohohle vycmukne..xDD

Jéé..Alanovo:" Potřebuju spoustu lásky"...já prostě žeru..<33333

Syhynko..*pohled jedině pro boha*..ty seš prostě třída,fakt..*klaní se,stále se klaní,líbá nohy s takovou vervou,že to neni možný*..xDD Prostě seš fakt jednička.co ti mám povidat..:o*

5 mella mella | E-mail | 9. února 2008 v 1:03 | Reagovat

Jednou Alanova zvědavost ho bude stát draho.

Syhy, scénka kdy se Ben pomalinku zbavuje oblečení a při tom se krčí v koutě, vyvolává a je jedno v jakou hodinu to budu číst, záchvat smíchu :D Je zvláštní, že postavu dítěte tu práve zastupuje Alan, ale Bernard má k tomu skolny taky :) Bude Alanovou přítomností :D těším se na pokračování.

6 Paigik Paigik | 9. února 2008 v 2:16 | Reagovat

*neuveřitelný vyraz štěstí* *začala si prozpěvovat*

Je to naprosto skvělý x)

7 Heky Heky | E-mail | 9. února 2008 v 7:59 | Reagovat

Mno velmi zajímavé, jsem celkem zvědav jak se to vyvrbí dál...

8 Tanya Tanya | 9. února 2008 v 8:13 | Reagovat

uhm...silene s eto zamotava..ale porad je to uzasne:)

9 Caty Caty | 9. února 2008 v 9:37 | Reagovat

*klaní se ti* dokonalééé <3

10 mykerina mykerina | 9. února 2008 v 10:32 | Reagovat

*voči jak tenisáky* ten saša??? to jako fakt?? on měl něco s Bennym??? tak to je mazec..... wooow...Syhynko.... lovuju tě holka

11 SaJuŠ SaJuŠ | Web | 9. února 2008 v 11:33 | Reagovat

Já si tu úplně nejvíc přála, aby ten díl nekončil...hodně se nudím...proto si jdu přečíst všechny díly...Btw - taky se klaním Syhynko...<3

Mrzí mě ten rozhovor na ICQ...x((

A piš rychle další, úplně nejdelší díl...

*srdíčka šlehají z očí*

Chci pořádný SEX mezi nimi..omg, jenom při tý představě mám motýlky...

12 aduska aduska | Web | 9. února 2008 v 11:37 | Reagovat

myslím že mi něco chybí a myslím že to budou oči

ja se zblazním fakt že jo. saša a ben já čumím ty jo honem dal

oni sou tak slůadci :) ježiš hlavně rychle další

13 Kajess Kajess | Web | 9. února 2008 v 12:19 | Reagovat

Saša? Saša? SAŠA? Ne-e xxx  =-O

14 Cartney Cartney | E-mail | Web | 9. února 2008 v 13:44 | Reagovat

Jé Saša. Toho jsem si celkem oblíbila a ta zápletka, kterou má s Benem a nějak si ji čistou náhodou Alan přečetl se mi taky zalíbila. Zajímalo by mě, jak se to bude dál vyvíjet, přece jenom s ním mohl mít Berbard něco hodně dávno, možná i za peníze, nebo právě kvůli němu začal dělat Saša to čím se teď žií. Jenom tak mimochodem bude zajímavé, co Alan vyvede, protože on je solidní živel.

Ano, Syhrael se svými zápletkami nezapře. :o)

15 Rikka Rikka | 9. února 2008 v 14:22 | Reagovat

NO TO SNAD NENI PRAVDA!!!! JA TU ZPRAVU PRECETLA 10x!!!!! jako i cely dil!

ja normalne boruvky nesnasim, ale posledni dobou porad chodit a porad rikam "miluju boruvku" mamka to ale nepochopila a koupila hrozne moc boruvek a boruvkovej caj a pak mi vycitala, ze jsem ji o tech boruvkach lhala xD

hele Syhy, ja ted zijou jenom v ocekavani dalsiho dilu! tak prosim nezabijej me!

16 caroll caroll | Web | 9. února 2008 v 14:27 | Reagovat

a..a...ah..mno nemám slov!

Saša jako Saša to je mazce !

Dááááááál

17 klariss klariss | 9. února 2008 v 14:58 | Reagovat

masakr:-D....

18 loleček-žužu loleček-žužu | Web | 9. února 2008 v 15:01 | Reagovat

to snad ne....cože? :-o...wow....já nevydr¨žim do dalšího dílu..ááá

19 Sendy Sendy | Web | 9. února 2008 v 16:15 | Reagovat

xD anooo já tušila nějaký zvrat

Bernard neni úplně takovej jakej se zdá xP

20 Akkira Akkira | 9. února 2008 v 18:31 | Reagovat

prosim?? *vyvaleně čumí do monitoru a už si po desáté si čte zprávu od Saši*

Co to má jako znamenat??...tak to jsem vážně zvědavá, co s z toho vyklube

Jinak sprcha bezkonkurenční:D a rozhovor před tim ještě víc:D

Prostě opět nestíhám, kam ty na to chodíš....pecička:)

"Potřebuju spoustu lásky.." tuhle větu zbožňuju.......a vim, co ty zrovna nemusíš, ale nemůžu si pomoct....další díííl prosííím:D.......Syhy omlouvám se, ale je to silnější než já:D

21 Psycho Candy Psycho Candy | E-mail | Web | 9. února 2008 v 18:55 | Reagovat

chci vidět Alana nahého xD

SHIT!

co to kecám? xD

..oh Syh, miluju tě xD

honem rychle piš dál x**

22 Psycho Candy Psycho Candy | E-mail | Web | 9. února 2008 v 19:12 | Reagovat

teď mi to dochází....Saša?!?!

23 Teddy Teddy | 9. února 2008 v 19:30 | Reagovat

Ach, konečně pravidelná dávka... *v extázi*

Saša beztak schválně dal Alana jeho otci... Ts... Ale stejně je mi sympatickej xD

tákže Ben si "toho" vědom je... Tím se ledacos vysvětluje...

Bože... To je tak opravodvý... Nemůžu se odtrhnout od monitoru xD

24 Cartney Cartney | E-mail | Web | 9. února 2008 v 20:42 | Reagovat

Jsem na tuhle povídku děsná hamoťáčka, chtěla by jsem se ovládat, ale já se pokaždý nemůžu dočkat dalšího dílu. Ovšem byla by jsem nerada, kdyby ses s psaním zbytečně hnala. lepší bude když budeš psát jak ty uznáš za vhodný. Doufám jenom, že to nebudou týdení nebo větší pauzy. xD

25 Verushka Verushka | 9. února 2008 v 21:23 | Reagovat

No tak to nééé.. to vubec.. tak on jako dřív něco měl Ben se Sašou, tak to malo nepla.. myslela sem, že alan bude jeho prvni kluk :(

26 bejik bejik | Web | 9. února 2008 v 21:26 | Reagovat

ujda... teda Ben má ale tajemství :D Jůů jsem sťastná že byl nový dílek :P  

P.S. moje sestra je kráva....

27 Chris Chris | Web | 9. února 2008 v 21:34 | Reagovat

bože moje milovaná povídka, já umřu, to je dokonalost................. krásně to zamotáváš a já z toho šílím.... díky, díky...:)))

28 aduska aduska | Web | 9. února 2008 v 22:35 | Reagovat

Verushka: co blbneš xD takej kanec ben xD

29 mykerina mykerina | 9. února 2008 v 22:57 | Reagovat

Syhynko..kdypak bude 22 kapitolka???? nebo PkN?????

30 Rikka Rikka | 10. února 2008 v 0:04 | Reagovat

mykerino: aha tak teda nebudu jedina koho to zajima.

vim, ze treba nemas cas ale prosiiiiiim *kleci pred monitorem a liba obrazek alana* plsplspls

31 Cvrcinka Cvrcinka | 10. února 2008 v 9:25 | Reagovat

no mám dost... xD taký šoky tady... xD xD takhle poránu u snídaně.... xD xD hustěěěě!! xD jen tak dál.... xD

btw, miluju bernardovu osušku... xD ten nápis je bezkonkurenční.. xD

32 Chris Chris | 10. února 2008 v 12:25 | Reagovat

tlačíme na Tebe a já se za to stydím..... ale když někomu podáš prst, chce celou ruku:)))

33 Quasha Quasha | Web | 10. února 2008 v 13:27 | Reagovat

tož kde to vázne???

Prosím prosím další díl....Já už jsem na této ffce tak závislá, že si dneska večer budu barvit hlavu na fialovo..no nevadí a za 14 dní budu mít růžový melíry:-D

Prosím prosím, ještě dneska nový díl

34 Cartney Cartney | E-mail | Web | 10. února 2008 v 19:16 | Reagovat

Neměli by jsme jí nutit psát, je to jenom člověk a navíc... je to od nás sobecký!

35 SaJuŠ SaJuŠ | Web | 10. února 2008 v 19:30 | Reagovat

Já si myslim, že Saša nechal tohooo..Alana odvést do toho Polska, tím fotrem...já si teď ty díly četla znovu..<3

Syhýsku? Doufám, že další díl bude brzy!!!<3

36 delfín delfín | 10. února 2008 v 20:07 | Reagovat

je to pěkný doufam že další dílek bude co nejdřív ho sem budeš moct dát

37 Nickcy Nickcy | Web | 10. února 2008 v 22:05 | Reagovat

.....

.....

.....

.....

tak tohle jsem nečekala !!! vážně, tohle on skrýval jo ?? tak to e drsné !!!! asi ondlím !! dáchej nikolo dýchej !!! honem další dílek moc se těšíííím !!! :-*

bejik : neboj zas tak často nebučím jak ty xP

38 Cera Cera | Web | 11. února 2008 v 18:11 | Reagovat

Saša... To jako TEN Saša??? O_o

*omdlela*

.....

.....

.....

.....

.....

.....

*Hrabe se ze země, sedá k pc a ještě jednou se dívá na poslední řádky... Jestli jí vážně znovu nepřeskočilo...*

A ono kupodívu ne O_o

Syhy ty mi teda dáváš kapky... A Alankovi ještě víc... Doufám, že to v příštím díle jako hezky vysvětlíš...

A Bena hezky necháš roztomile žebrat Alana o milost ...¨

Jinak umřu.

Definitivně.

*Už ted k tomu nema daleko*

39 caroll caroll | Web | 11. února 2008 v 19:01 | Reagovat

Zabju jí!!!!!!!!!!!!!

Pls ale jako fakt baví tě takhle nás trápit??!XD

40 Verushka Verushka | 12. února 2008 v 15:15 | Reagovat

Hmm, jenom by mě zajímalo kdy přibyde další kapitola, když syhynka si udělala dovču, vidím to tak na týden čekání

41 aduska aduska | Web | 12. února 2008 v 18:35 | Reagovat

*kaput*

42 aduska aduska | Web | 12. února 2008 v 18:35 | Reagovat

xD

43 Rikka Rikka | 12. února 2008 v 18:45 | Reagovat

xD vlastne cemu se tlemim?! ja tu umiram a pritom se tlemim jak blazen! mam brecet :'(

44 ReD_Bubble ReD_Bubble | Web | 12. února 2008 v 21:17 | Reagovat

jestli nepřednastavila pár dílků tak se du zabít! xD.... dyt takhle se nedá normálně fungovat...xD

45 mykerina mykerina | 12. února 2008 v 22:21 | Reagovat

syhy??? tohle je už týráníííííííííííííííííííííííííííííííí

46 caroll caroll | Web | 13. února 2008 v 17:16 | Reagovat

vydírání!!!!!!!!!

Myrtilles nebo život?????:D

47 Dzesi3 Dzesi3 | E-mail | Web | 22. února 2008 v 1:39 | Reagovat

O_O ! ja nemozem ! toto je je do prekvapko za druhym !!!!!

48 Quiquilla Quiquilla | E-mail | Web | 15. března 2008 v 1:18 | Reagovat

Ty mě normálně nepřestáváš překvapovat... V každým díle nový informace:)

49 SuRoo SuRoo | 12. dubna 2008 v 21:30 | Reagovat

No toto! :-D Syhy ty mě nepřestaneš překvapovat! To sem teda zvědavá jak se to bude vyvíjet dál, jdu číst další kapču :-)))))

50 flixo flixo | E-mail | 17. května 2008 v 22:26 | Reagovat

"Bernard si přehodil přes rameno svůj značkový modrý ručník s velikou vyšitou blonďatou zebrou, co držela v kopýtku vanilkový doutník a od úst jí šel obláček kouře s nápisem: Já jsem Bernard a směji se uvnitř, abyste to neviděli.

Dárek od Filipa. Filip Bernardovi dával ryze provokační dárky."

chcípačka Syhy... to jinak nejde... :-* jsem hotová z Filipa..

51 tonka tonka | 3. července 2008 v 15:54 | Reagovat

néé ten saša to šecko pokazí :(  jak já ho nenávidím ale má hezké oči

52 Ewicka Ewicka | 8. srpna 2008 v 3:34 | Reagovat

Jsem chudokrevný ano :D přesně jak sem si přála a doufala že to tam bude to se přece nedá vynechat :D

53 Janet Janet | Web | 13. září 2008 v 11:08 | Reagovat

No tedaaaaaaaaa......já bych toho bena ale zabila!!jo a ben má určitě rád TH..a taky ho proto napadlo to Tattoo!!xDD

54 kájuška_ kájuška_ | Web | 4. listopadu 2008 v 20:22 | Reagovat

Saša?prdel ne?!..:-/

55 Deady Deady | Web | 23. prosince 2008 v 20:10 | Reagovat

FUJ, SAŠA! BOŽE! ŠOK!

56 Alyss Alyss | E-mail | Web | 18. dubna 2009 v 16:55 | Reagovat

Měla jsem hodinový záchvat z umyvadla xD xD

..oh Saša?xO

57 Nika Nika | 5. května 2009 v 21:41 | Reagovat

*omdlela* :O Ty mě cheš zabít? :D:D .. bože to je taaak moc úžasné :D
umavadlo nejvíííc :D

58 Ynne Ynne | Web | 25. prosince 2010 v 21:41 | Reagovat

oh... do prdele O_O

umyvadlo bylo dobrý...

a celý to bylo rozkošný...

ale TVL

SAŠA?!

TEN <větší a výraznější písmo>SAŠA</větší a výraznější písmo>?!

59 Zuzana Zuzana | 18. listopadu 2011 v 16:17 | Reagovat

vedela som, že Saša sa objaví, ale toto mi nenapadlo ani v tom najhnusnejšom sne :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama