Myrtilles - 25.kapitola

17. února 2008 v 7:00 | Syhrael |  ○○○ MYRTILLES
"♥" 25.kapitola


Myslel si, že už je všechno špatné za ním, ale teď poznával, že ještě zdaleka nemá vyhráno. Jednou udělal chybu, a ta jej bude ještě dlouho doprovázet.
Otřel si hřbetem ruky slzy a pootočil hlavu k tichým krokům.
,,Alane?" Oslovil ho Bernard překvapeně. ,,Co tu děláš, proč nejsi na snídani? Budeš mít hlad… Čeká nás dlouhá cesta. Už vím, jak to udě-… Cože?! Ty jsi zase brečel?!" Nevěřícně vykulil oči a sedl si na postel.
Alan se k němu ublíženě přišoural a pokusil se o mdlý úsměv.
,,Jsem nastydlý…"
,,Alespoň nelži."
,,Vážně, nic mi není. Pojď, půjdeme dolů!" Dychtivě nakročil ke dveřím.
Bernard ho chytil za zápěstí tak, až to zabolelo. Alan schoval ruku s mobilem za záda a sklonil hlavu.
,,Kdo ti psal?" Zvědavě natáhnul ruku po mobilu. Alan se mu s hrůzou vyškubl. Jedním stisknutím tlačítka mobil vypnul a schoval do zadní kapsy kalhot.
,,Nikdo, jsem prostě alergik!" Hájil se o překot a usilovně se nesnažil myslet na fakt, že se mu bortí svět.
Přišla mu zpráva od Saši. Výhružná. Buď se Alan objeví dnes v Déčku a udělá tam dva zákazníky, nebo si ho Saša najde sám a přinutí ho. Alan si nevěděl rady, nemohl to jen tak ignorovat - při všech problémech s otcem tohle působilo jako sůl na další rány. A navíc teď nebude mít kde bydlet. Určitě na Sašu narazí…
,,Tak dobře," odpověděl mladík a pustil jeho ruku z pevného sevření.
,,Odjedeme. Na zámek, Alane. Sbal si pár věcí, co máš ještě tady. Nebudeme se zdržovat, zbytek nám přiveze Filip i s kocoury navečer."
Alan vykulil oči.
,,Ty budeš se mnou?"
,,Ano. Ale jestli bys radši Filipa, nevadí, alespoň bych stihl něco do prá-…" Nedopověděl, protože Alan se mu nadšeně pověsil kolem krku a políbil ho na tvář. Hlaďoučce oholená líce jej zašimrala na rtech a chlapce to maximálně vzrušilo. Starosti se na okamžik vytratily - zůstane s ním.
,,No, moc se neraduj," zahulal Bernard a vypadal rozpačitě. Neustále se prstem nenápadně vracel na místo, kde se jej dotkly Alanovy rty a nechaly tam otisk jahodové pomády.
,,Zabalím si. Budu si balit důvěrné věci, počkej dole!" Culil se šťastně. S ním to zvládne… Vystrčil Bernarda na chodbu, poslal mu několik vzdušných pusinek a s brumláním neurčité melodie se vrhnul ke skříni.
Alan seděl na parapetu svého barevného okna. Drtil mezi prsty záclonku a občas koutkem oka pohlédl na kraj displeje, aby si přečetl několik písmenek, které dávaly dohromady něco úděsného…

*

Neujeli ještě ani dva kilometry, když se Alan pustil do bábovky od maminky a četl si u toho časopis. Pravidelně kvílel, že na stromech vidí veverky, a že by Bernard mohl jet pomaleji, aby mu nebylo z toho čtení špatně.
,,Kdybys mi radši dal kousnout, tak krásně to voní," povzdechl si Ben a mrknul na kousek bábovky.
Alan mu ji přistrčil pod nos a zalistoval časopisem.
,,Bernarde? Můžu ti dát takový malý testíček?" Zašvitořil a už předem se rozhodl, že mu ho dá, i když bude odpověď záporná.
,,Klidně," Bernard jednou rukou žmoulal bábovku, v druhé držel kelímek s kávou. Volant hladil lehce jedním prstem a doufal, že si jeho siesty nevšimne Alan, protože by začal pištět, že se zabijí.
,,Takže, dobře poslouchej a odpovídej, co tě první napadne!" Pronesl Alan důležitě a natočil stránku tak, aby do ní Bernard neviděl. Byl tam totiž obrázek nahaté manželské dvojice, která provozovala sex na stole a titulek hlásal, že tento test "o vašem miláčkovi prozradí všechny detaily jeho sexuálního ega".
Alan sice věděl, že Bernard má ego dost veliké, vlastně si pamatoval tu chvíli ve sprše, kdy taky zjistil, že u Bernarda není veliké jenom to ego, ale byl zvídavý chlapec, takže nadšeně zarecitoval první otázku.
,,Poslouchej dobře a hned odpověz a nenechej se něčím ovlivnit - Výstup na Mount Everest, skok do vody… nebo přeplavání řeky?"
Bernard se lehce usmál: ,,Řeka."
Alan nenápadně sklouzl očima do významů odpovědí, ale Bernard zamlaskal.
Chlapec zahanbeně kývnul a přečetl další otázku.
,,Kotě, lvíče nebo medvídě?"
,,Lvíče."
,,Růže, sedmikráska, tulipán."
,,Tulipán."
Alan si přečetl další otázku. Nervózně se podíval na Bernarda přes okraj časopisu.
,,Tahle je trochu osobní…"
,,Klidně se zeptej, v nejhorším tě vysadím o pár kilometrů dřív a trochu se projdeš."
,,Místo na sex… Autobusová zastávka, uprostřed pole nebo na balkoně?"
Bernard se krátce zasmál a Alan si oddechl. Netrpělivě čekal, co odpoví.
,,Pole," zněla pobavená odpověď.
Alan v duchu tleskal, jak moc se jejich myšlenky spojují.
,,Tak a tahle je poslední… Soustřeď se," četl si otázku napřed a byl zvědav, co odpoví.
,,Máš rád jídlo v restauraci nebo když uvaří někdo jiný, nebo si ho rád vaříš sám?"
Bernard se zamyslel a opatrně odbočil.
,,To poslední. Maminka sice vaří dobře, ale moc koření…"
Alan se potutelně usmál.
,,Rozuzlení?" Povytáhl Ben obočí.
,,Raději ne," couval Alan.
,,Tak to zase ne, přečti to, je dobré se pobavit."
Alan kývnul. Lepší, než aby si četl potají, co má před sebou za sexuální mašinu.
,,Takže, poslouchej… - První otázka znamená, jak moc velkou má váš partne-… Ježiši, oni to mají napsaný jako to… no… víš jak?" Koktal Alan.
,,Přečti to, jak je to napsané, Alane," promluvil Ben nezvykle mile jako pracovník ústavu pro mentálně zaostalé.
,,Tak jo. První otázka znamená, jak moc velkou má váš partner," zrudnul, ,,velikou výdrž při samotném sexuálním aktu. Odpověď… za cé, tedy přeplavání řeky, poukazuje na muže velmi silného, který si troufne i do divočejších peřejí, a přitom jeho výkonnost je vskutku lahodná. A troufne si i do hloubky. Ještě je u toho smajlík," pípnul Alan a čekal, že mu bude časopis zabaven jako nebezpečný nástroj v jeho pacinkách.
Protože bylo z Benovy strany relativní ticho, Alan na jeden nádech pokračoval.
,,Druhá odpověď vám poskytne odpověď na otázku, jaké partnerky vaše drahá polovička upřednostňuje, odpověď… bé, lvíče, je vskutku zajímavá, protože lvíče představuje v jeho fantazii hravé kotě, co vyhledává něžnost a mazlení, aby vzápětí vystrčilo drápky a potrápilo."
Alan rychle přešel dál, dokud auto přímočaře jelo.
,,Tulipán symbolizuje vnitřní ego. Navenek je hrdý, ale dokáže sklonit hlavu a dát své emoce najevo v pravých chvílích. Je o hodně vyrovnanější než růže… to číst nebudu, dál - Pole prozrazuje, jak moc se dokáže v sexu ukazovat a… své partnerce bude dopřávat hodně volnosti a rád se s ní blýskne na veřejnosti… A to poslední - To je… Píšou tady, že máš rád v posteli někoho, kdo nestřídá partnery, je věrný a eventuelně máš rád pocit, že jsi první. No, takhle to doslova píšou…"
Alanovi hořely tváře. Po očku koukal na Bernarda, kterému se na rtech usadil náznak úsměvu. Uvědomoval si až příliš, jak moc se tenhle test strefil. Musel potočit hlavu k okýnku, aby se nerozesmál.
,,Je to každopádně zajímavé!" Uvolňoval Alan atmosféru. Odložil časopis na zadní sedačku a naklonil se k Bernardovi.
Benovi přejel po zádech mráz. Dříve než mohl pocítit náznaky vzrušení, které jej zachvacovaly kdykoliv mu byl Alan takhle proklatě blízko, chlapec mu pošeptal cosi důvěrného do ucha.
Bernard na oko otráveně zastavil u okraje silnice. Alan mu poslal vzdušnou pusinu a zmizel do křoví. Nepotřeboval "dost akutně čůrat," jak mu svěřil, jen musel na vzduch. Nutně. Cítil, jak mu žilami pulzuje horká krev, prahnoucí po Bernardovi. Bylo to tak silné, až se zapotácel a musel se opřít dlaní o strom.
Nevydrží to, nemůže…

*

Alanovi zmrzl úsměv na rtech, sotva projeli zdobenou bránou z šestnáctého století. Bernard se musel vyklonit z okénka a ohlásit se někde v oblasti několika květů z akátu, kde Alan tušil bezpečnostní čidlo. Úplně jej to ohromilo, netušil, že takové rezidence jsou ještě v osobním vlastnictví.
Auto se prošouralo pomalu bránou a ocitlo se v pohádce.
,,Máme schopného zahradníka, jinak na podzim to není tak… ehm, velké." Přiznal Ben skromně a zaparkoval kousek od stromu, kde byla vyznačená tři parkovací místa.
Alan opatrně vylezl z auta a rozhlédl se. Musel se usmát, nikdy si nemyslel, že by v jeho životě mohlo dojít k takovému obratu. S vnitřním uvažováním, že Bernard i Norbert se uměli narodit, sledoval nemalý zámek.
,,Říkal jsi - malé sídlo - a já žádné malé sídlo nevidím, Bernarde," usmál se Alan a clonil si oči proti slunci. Zámek se tyčil v celé své kráse a tvářil se přívětivě, Alana si okamžitě získal.
Stočil pohled na druhou stranu do zahrad. V dálce poznal ohradu s koňmi a ještě jedno menší stavení.
,,Máte tu koně, že?" Usmál se.
,,Ano, máme," odpověděl Bernard z hlubin kufru, odkaď se snažil vytahat všechny jejich věci. Kladl je na pískovou cestu a hučel, že toho mají alespoň na rok.
,,A tam v tom malém domečku bydlí kastelánky. A taky je tam spousta jiných zvířat."
,,Takže vy sem pouštíte návštěvníky?" Zeptal se Alan a čichal k několika keřům se zvláštními plody.
,,Ano, ten zámek je doopravdy veliký a spolkne strašných peněz. I když to není zrovna potřeba, je dobré, že si na sebe vydělá sám. Jsou tu schopní lidé, co umí hospodařit a navíc, spousta nadšenců sem přijíždí i z jiných zemí, aby mohla dovnitř. Nebereme za to nějaké přehnané částky, ale zadarmo to taky nelze, protože musí tu být někdo, kdo je provede a poskytne jim výklad z historie, dohlédne, aby se něco neponičilo, a ten za práci musí dostat odměnu. Je to dost riziko, jelikož jsou tu některé hodně vzácné předměty, kolikrát z celé Evropy. Ale matka je pro, aby veřejnost mohla nahlédnout i na unikáty. Jezdí sem často. Norbert taky, ten tu bydlí."
Alan horlivě přikyvoval. Chápal to moc dobře.
,,Ty to moc nikde neříkáš, viď?" Posbíral všechny svoje taštičky a batoh.
,,Není to nic, co by na mě dělalo lepší dojem, kdybych to vykládal na každém kroku." Pousmál se a zabouchl kufr.
,,Tak pojď, Alane, nerozhlížej se pořád takhle a koukej na cestu. Až si vybalíš, tak si tu můžeš šmajdat podle libosti." Jemně ho chytil za rameno a směroval k jedněm zdobeným dveřím. Opřel se o ně dlaní a ony se uctivě pootevřely. Vstrčil Alana dovnitř.
Chlapec pootevřel ústa a ihned je zavřel.
Ocitli se totiž na nádvoří. Pobíhala tu spousta lidí, hloučkovaly se tu skupinky dětí s paními učitelkami, kastelánky si svolávaly návštěvníky k prohlídce. Když se všichni seřadili, zavedly je po točitých schodech nahoru na arkádu. Poskytly jim krátký výhled na okolí a všichni postupovali dále do interiéru zámecké krásy.
,,To je vážně překvapivé, nikdy jsem snad na zámku nebyl," rozesmál se Alan a cupital za Bernardem jako pejsek. Minuli zámeckou restauraci s luxusní terasou a také stáneček se zmrzlinou, kde stála řada malých copatých holčiček.
,,Bernarde!" Zavolal zmrzlinář. Bernard se na něho otočil a pokynul mu hlavou. Holčičky si začaly ve skupince štěbetat a zmrzlinář jim sdělil, že tohle je pan hrabě.
Holčičky započaly nadšeně švitořit a vřískat, omdlévaly, malovaly si potají pusy maminčinými řasenkami, natřásaly se a koulely očima.
Než se na dvoře rozpoutala vřava, že je tu někdo jako hrabě, Bernard popostrčil Alana do dalších dveří.
Zamknul za nimi.
,,Tak, tohle je křídlo vyhrazené jen pro hosty. Pojď nahoru," ukázal na schody a chlapec kývnul. Šel pomalu a rozvážně, otáčel se po stěnách, kde byla vystavena spousta trofejí a obrazů.
Bernard občas pro oživení ukazoval na některé portréty šlechtičen v krásných šatech a říkal, která je jeho tetička či babička jeho babičky.
Když konečně dospěli na chodbu s vyřezávaným obložením, Alana upoutal erb nahoře u posledních dveří.
,,Ten byl i na bráně, že?" Pokýval hlavou.
,,Ano, byl." Přisvědčil Bernard a odemkl jedny dveře. Vyzval Alana dovnitř.
,,Vy máte ve znaku koně a - … No můj ty bože, to je drsné!" Vydechl Alan a otočil se kolem dokola. Jedna manželská postel, nahoře jako obvykle zrcadla. Ohromné zdobené zrcadlo i naproti posteli. Spousta obrazů, balkónek s květinami, francouzská okna a nádherný nábytek. Alan našlapoval po perském koberci jako kočka, tak se bál, že něco zničí.
,,Tohle je můj pokoj. Můžeš samozřejmě být i sám, jednu komnatu bych ti otevřel, ale straší tu," usmál se Ben jedním ze svých sta úšklebků, o kterých nikdy Alan neměl přesnou definici, co znamenají.
,,Ne, ne, to je dobrý," sedl si opatrně na postel a zaklonil hlavu. Prohlížel se v odrazu zrcadla.
,,Ty máš zrcadla i tady?"
,,Ne, tady už jsou odnepaměti, je to unikát, jinde na světě to nemají. Jsou tu už někdy od sedmnáctého století, kdy si je tady nechal zabudovat jistý hrabě, na popud své paničky. Poměrně dlouho nám vrtalo hlavou proč, ale potom tady spal Norbert se svou přítelkyní a tu záhadu rozluštili," culil se zatímco skládal věci do skříňky.
,,Nikdy jsi mi neřekl, k čemu přesně jsou," zpytoval Alan svoji paměť.
,,Ty to vážně nevíš?" Zavřel skříňku a sedl si vedle Alana.
Chlapec zavrtěl hlavou.
,,Lehni si," pronesl Bernard jakoby nic.
,,Fakt?" Nevěřil Alan v prvé chvíli.
,,Chtěl si to vědět, ne?" Zněla unylá odpověď.
Alan se na povlečení zavrtěl. S krajními myšlenkami, že dělat ze sebe dítě se vyplácí, lehl poslušně na záda a čekal, kdy bude sražen z postele.
,,Dívej se do toho zrcadla, nikam jinam," zašeptal Bernard a opřel se loktem vedle chlapcových boků.
Alan ucítil příjemné šimráni v podbřišku, když v odrazu na stropě sledoval, jak jsou těsně blízko. Byl to dokonalý pohled. Očima plnýma chtíče pozoroval jeho dlaně, které opatrně zajely pod lem jeho trička a dotýkaly se s takovým ostychem pokožky, jež se téměř napnula pod pohlazením.
Alan v první chvíli nevěděl, jestli se mu to nezdá. Pocítil silný příval rozkoše a nedokázal to v sobě udržet. Naklonil hlavu mírně na stranu a sevřel mezi prsty cíp povlečení. Bernardovy dlaně putovaly po jeho těle, hodnotily kvalitu velmi cenného zboží, které tu leželo v damaškových peřinách a tetelilo se blahem. S precizností a lehkostí hladil jeho boky a přitom se díval, jak se mu chlapec nabízí. Bříšky prstů vyhrnul fialové tričko až pod krk.
To už bylo na Alana moc. Nevydržel ten pohled, proklínal zrcadlo, příliš jej vzrušovalo. Zavřel pevně oči a semkl rty k sobě, jak nejpevněji dokázal, aby ho nezačal prosit. Zmetek. On moc dobře ví, co dělá, hraje si s ním…
Hlazení a příjemné pocity ustaly. Alan pootevřel oči a naskytl se mu výhled do krásy dvou pobavených studánek, jejichž barvu nikdy zcela nechápal. Ani zelená, ani modrá, ani hnědá. Zvláštní. A milá.
Měl jeho rty tak blízko. Byl nad ním nakloněný a Alan si moc dobře uvědomoval, kam se mu dívá. Na ústa, jinam Bernardův pohled nesměřoval. A zpátky k očím. Němě se tázal beze slov. Snad žádal?
Alan váhavě kývnul a položil mu ruce na ramena.
Jejich ústa se spojila…


 


Komentáře

1 caroll caroll | Web | 17. února 2008 v 7:07 | Reagovat

wow!ty my dáváš takhle poránu!:D

DÁÁÁÁLLL

2 carfee carfee | Web | 17. února 2008 v 7:29 | Reagovat

jaj...rozdýchávám!

D.O.K.O.N.A.L.O.S.T!!!!!!!!!!!

DÁLLLLLL

3 leny leny | Web | 17. února 2008 v 8:22 | Reagovat

dýchej Leny dýchej xD

4 Tanya Tanya | 17. února 2008 v 9:20 | Reagovat

muj boze konecne...vubec sme encekala ze s etu tenhle tyden nahromadi tolik dilu..je to dokonale okouzlujici a ja nevim co jeste:)

5 Scarred Psyche Scarred Psyche | 17. února 2008 v 9:25 | Reagovat

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Dobrýý žiju ale já chci další dílek prosím Tě syhynko buď hodná holčička dál

6 Heky Heky | E-mail | 17. února 2008 v 10:11 | Reagovat

Syhy by měla vystoupit na olymp a usednout po boku starých božstev.....

7 loleček-žužu loleček-žužu | Web | 17. února 2008 v 10:25 | Reagovat

zhluboka dýýchat....xD

8 Wejů Wejů | 17. února 2008 v 11:04 | Reagovat

Můj...Bože..!

Awwww....

9 aduska aduska | Web | 17. února 2008 v 11:10 | Reagovat

Heky: souhlasím s tebou naprosto

nejsem schopná toho moc vypisovat prostě dokonalost

Veu? jsem tu prva?xD a vtipna nejsem xD

10 Tokiačka Tokiačka | 17. února 2008 v 11:11 | Reagovat

pýchá,pytel,pysk,"fialoví"netopýr!:D

UŽ SEM V KLIDU 1,2,3,4,5

NÁDECH,VÝDECH..NÁDECH...VÝDECH

DÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

11 Klaruš Klaruš | 17. února 2008 v 11:17 | Reagovat

Totální zástava hned po ránu!!!!Jdu číst ještě jednou :oP

12 Psycho Candy Psycho Candy | E-mail | Web | 17. února 2008 v 11:31 | Reagovat

uáááááááááááááááááááááááááááááá

dál dál dál dál

prosím x'D

*brečí štěstím*

syyyyyyyhy xD že bude co nevidět další? že jo?

13 Wendetta Wendetta | 17. února 2008 v 11:49 | Reagovat

wooooow.... to je tak ...naprosto dokonalý..... zbožňujem tě Syhrael, za to, že nám ted dáváš díly takle "rychle" , že jo holky? =)

14 M!schulk@ M!schulk@ | 17. února 2008 v 11:50 | Reagovat

Bože.. mě tečou slzy normoš :D.. je to přepychový :DD

15 Paigik Paigik | 17. února 2008 v 12:05 | Reagovat

*nedychá*

*rozdychává*

*težce dýchá*

*snaží se uklidnit*

*počítá do sta*

*nepovedlo se za to začala škitat*

*zadržuje dech*

*nedýchá* ...

16 Rikka Rikka | 17. února 2008 v 12:12 | Reagovat

pip pip pip tuuuuuuuuuuuuuuuuut *umrela* daaaaaaaaaaaaaaaaaaal!!!!!!!!!

17 Dania Dania | E-mail | Web | 17. února 2008 v 12:13 | Reagovat

Jj, přidávám se k žádosti o další díl, tahle povídka je naprosto skvělá, jako všechno z tvé dílny!

Prosím, další díleček :-)

18 mykerina mykerina | 17. února 2008 v 12:50 | Reagovat

ooooo božře..ruda v obličeji,,, vykulné oči....rychlý dech....božinkuuuuuuuuuuuu....syhraelko....zlato dálllllllllll..... prosím porsím prosímmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm..... asik mě klepne.... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

19 freeziki freeziki | 17. února 2008 v 13:05 | Reagovat

____________________________________________  ááááá..xDDD

Tyo,málem mi trefil šlak fakt..xDD

Tohle bylo dokooonaléééé..no jako kdyby nebyly všechny ostatní díly stejně dokonalý..x))

Zkrátka a dobře,jedno velké WOOOOOOOOOOOOOOOOOOOW,by mohlo ohodnotit situaci,i když i to je málo.xDD

Prostě Syhy,já už fakt nevim,jak jinak říct,že ty jsi prostě PANÍ SPISOVATELKA..:o*****

20 Verushka Verushka | 17. února 2008 v 13:14 | Reagovat

No, skvelej dil a Adusi, no tak jednou si prvni, ¨priste budu zase ja, mates te stejne predbehl, tak nemrc

21 tersa tersa | Web | 17. února 2008 v 13:40 | Reagovat

voe tak to je muj konec todle ja to nevzladam fakt ze ne

22 sisa sisa | 17. února 2008 v 13:44 | Reagovat

toto bolo uplne dokonale, ja som z toho uplne mimo ale uplne....boze waaaaw

23 SaJuŠ SaJuŠ | Web | 17. února 2008 v 13:57 | Reagovat

KRISTOVA PALICE NA NEBESÍCH KTERÁ SVÍTÍ A SMĚJE SE MI, PROTOŽE NEMŮŽU DEJCHAT, KLEPU SE A SEM NAPROSTO V HÁJI, PROTOŽE NEMŮŽU NIC DĚLAT...A...PROSTĚ...DO PRČIC...DO PRČIC...TOTO...SYHY, TYS MĚ NADRŽELA...JÁ SEM NADRŽENÁ...NEEE, TO NENÍ MOŽNÉÉÉÉ...NEEE...TEĎ POTŘEBUJU PITÍ, MUSIM PROJÍT KOLEM SKŘÍNĚ SE DVOUMA ZRCADLAMA A JÁ JE TAM URČITĚ UVIDIM A PADNU NA ZEM...DO PRČIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIC...JÁ TO MUSÍM ROZDÝCHAT...NEJDE TO...OMDLETÁÁÁÁ...ZABITÁÁÁÁ A VŠECHNO MOŽNÝ!!!MILUJU TĚĚĚ SYHRAELINEČKO, ŽE SI TO SEM DALA...ŽE SI SEM DALA DALŠÍÍÍÍ DÍL...A JÁ CHCI JEŠTĚ, JEŠTĚ, JEŠTĚ....<3 NEJLEPŠÍ POVÍDKA KTEROU SEM KDY ČETLA -

PAK JEŠTĚ JANULI ČASOPROSTOR A DAR, ALE TY SE POČÍTAJ JAKO TWINCEST...TOTO JE...AAAACH...

24 Kajess Kajess | Web | 17. února 2008 v 15:03 | Reagovat

umřetá...

to bylo...

dokonalé...

nechám ti vystavit pomník, Syhy..

ááách <3

25 Cera Cera | Web | 17. února 2008 v 16:14 | Reagovat

*lapá po dechu*

Oni oni se ...fakt.. to to.. to se mi zdá.... Oni si fakt dali pusu... JUPÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ

Syhy rychle dal ..tenhle dil ...to je dokonalost...

26 Iwon George'sSchwester xD [Gegen_Alles] Iwon George'sSchwester xD [Gegen_Alles] | Web | 17. února 2008 v 16:53 | Reagovat

aaaaaaaach xDD uuuzas xD endliich xD

nic viac k tomu neviem povedat xD

27 Eleanot Eleanot | E-mail | Web | 17. února 2008 v 17:12 | Reagovat

Oh, můj Bože... *na víc se nezmůže*

28 deadly.heartbreaker deadly.heartbreaker | Web | 17. února 2008 v 18:15 | Reagovat

Syhrael je bůh...

29 Scarred Psyche Scarred Psyche | 17. února 2008 v 18:41 | Reagovat

Prosím dál

30 Scarred Psyche Scarred Psyche | 17. února 2008 v 18:42 | Reagovat

čtu už nejmíň po 5 a chci pokračování prosím

31 Chris Chris | 17. února 2008 v 19:35 | Reagovat

tohle není možné... jak jsem na tom závislá a tento díl je zase lepší než ten předešlý, já myslela, že už to nejde......... moje smrt.........dokonalé

32 Janik Janik | E-mail | Web | 17. února 2008 v 19:46 | Reagovat

Jééé, tak rychle další pokračování... to mě tak potěšilo :)))

A wow!  Člověk by nevěřil, co všechno můžou zrcadla zavinit... odedneška budu mít ty předměty raději než doposud :D Alanek dostal pusinku... tedy zatím v tomhle díle... já se tááák těším na další!!! Ty jsi, Syhy, malá kouzelnice ;)

33 mykerina mykerina | 17. února 2008 v 19:58 | Reagovat

Syhynko..že bdue dalšíé dílek???? dneska .....prosííííííííím

34 Wejů Wejů | 17. února 2008 v 20:05 | Reagovat

Jestli bude další díl ještě dneska.. tak .. ti koupim fialovýho poníka!

                                                    .. prosím..

                                                           =(

                                                  xD xD xD xD xD

35 delfín delfín | 17. února 2008 v 20:25 | Reagovat

pokráčko prosím, takhle to utnout je normálně mučení čtenářů, jinak super jako vždycky

36 Caty Caty | 17. února 2008 v 23:47 | Reagovat

je to dokonalý...awwww....rychle další díl <3

37 Sendy Sendy | Web | 18. února 2008 v 1:15 | Reagovat

x)

38 deadly.heartbreaker deadly.heartbreaker | Web | 18. února 2008 v 8:59 | Reagovat

omg..omg.. NUTNĚ potřebuju další díl.. prosím..

39 Scarred Psyche Scarred Psyche | 18. února 2008 v 9:22 | Reagovat

Syhynko prosím Tě další díl =))

Už mám černobílího Bernarda nakreslenýho tak jako odměnu sem hoď další díleček, pak Ti ho pošlu v barevném provedení jako Alana ale prosím Tě,dej sem další díleček.....

Včera jsem tu tvrdla snad celej den až do půlnoci jenom proto,že jsem si myslela,že sem dáš 26 .......

Dej ji sem teda teď prosím Tě 26. *smutně koukám*

40 caroll caroll | 18. února 2008 v 12:47 | Reagovat

PLOSÍM DÁLŠÍ DÍLEK Syhynko

41 Kristýn Kristýn | 18. února 2008 v 13:07 | Reagovat

nejenže miluju tuhle povídku, ještě tady umírám z těch komentářů, vy všichni mi mluvíte z duše:))) pokuď tady brzy nebude další díl, tak se zblázním a zešílím!!!!!

42 Wejů Wejů | 18. února 2008 v 14:28 | Reagovat

Tyo jako.. měla by se určit nějaká přesná doba za kterou tu bude další díl (třeba..5 minut? ^^) protože čekat tu a pořád mít jenom otevřenou tuhle stránku, jestli náhodou už neni další díl, je k zešílení, fakt xD

43 Scarred Psyche Scarred Psyche | 18. února 2008 v 15:35 | Reagovat

Já to dělám jednoduše na mím blogu,pokaždý na konec povídky pro podpis autora (mně) dám určitý čas kdy bude zveřejněnej další díl,protože by mně lidi možná zabili....

Syhy prosííííííím další díleček nebuď labuť Syhraelko a dej sem 26 dílek

44 deadly.heartbreaker deadly.heartbreaker | Web | 18. února 2008 v 17:11 | Reagovat

My chceme novej díl.. =(.. Protest.. !!! .. Prosíííííííííííím.........

45 deadly.heartbreaker deadly.heartbreaker | Web | 18. února 2008 v 17:18 | Reagovat

Syhyy...Syhuškoo.. :(

46 deadly.heartbreaker deadly.heartbreaker | Web | 18. února 2008 v 17:29 | Reagovat

No táák.. :( .. seš uplně skvělá.. (tak sem hoď ten další díl xD)

47 Shairfa Shairfa | Web | 18. února 2008 v 17:30 | Reagovat

Syhynko prosím nakolenou klečím

hořké slzy brečím prosííííím dej nám sem další díleček

BITTE - BITTE - BITTE - BITTE - BITTE - BITTE - BITTE - BITTE - BITTE - BITTE

48 Wejů Wejů | 18. února 2008 v 17:37 | Reagovat

Syhy..prosí tě celej tvůj harém.. xD

49 Shairfa Shairfa | Web | 18. února 2008 v 18:14 | Reagovat

Syhy ty nás úplně týráš .... Teda hlavně mně

50 Teddy Teddy | 18. února 2008 v 18:18 | Reagovat

Ach jo, doufám, že tam teď nevtrhne Norbert... Tohle je dokonalá kapitola... Ony sou teda všechny, ale tohle je taaaak roztomilý... *taje*

51 Akkira Akkira | 18. února 2008 v 18:47 | Reagovat

*přestala dýchat někde u slov: "Lehni si."...a teď jen šokovaně čučí na monitor*

bože syhy další díl prosím....tohle nám nemůžeš dělat...utnout to v tom nejlepším je tvoje specialita,že??.....a víš,že nás tím neuvěřitelně trýzníš??:D

tenhle dílec je jedno velké páááááááááááááááááni a další neidentifikovatelné zvuky:D

syhy tohle se stejně jednou zfilmuje:)

52 Shairfa Shairfa | Web | 18. února 2008 v 18:55 | Reagovat

Už předem vám oznamuji,že JÁ budu režisérka filmu MYRTILLES a bude to se vším všudy

Ale prosím Tě Syhy dej sem už ten 26 díl

53 deadly.heartbreaker deadly.heartbreaker | Web | 18. února 2008 v 18:58 | Reagovat

:(

54 bejik bejik | Web | 18. února 2008 v 19:16 | Reagovat

juhůůů......

chvíle rozdýchávání......

jůchúúúúúúúúúúuuuu :D :P

.

..

.

.

.

...."Holčičky započaly nadšeně švitořit s vřískat, omdlévaly, malovaly si potají pusy maminčinými řasenkami" -- :DD

55 caroll caroll | Web | 18. února 2008 v 19:21 | Reagovat

syhy!Zlatíčko neše okamžitě naval další dííílll!!!!!!!!!!!XcD

56 Nickcy Nickcy | Web | 18. února 2008 v 20:44 | Reagovat

ououououououou jen doufám ... no radši nedoufám xDD honem další dílek :PP :DDD

57 mykerina mykerina | 18. února 2008 v 22:10 | Reagovat

chjo...můžu si povzdechnout??? *smutné oči utrápeného kotěte*..

58 Caty Caty | 18. února 2008 v 22:15 | Reagovat

další díl prosííííííííím x(

59 Psycho Candy Psycho Candy | E-mail | Web | 18. února 2008 v 22:59 | Reagovat

já taky prosím xD

prosím prosím prosím xD

60 deadly.heartbreaker deadly.heartbreaker | Web | 18. února 2008 v 23:58 | Reagovat

Syhyy ... ? Chci ti jenom říct že tu trávim celej večer čekáním na novej díl.. :'(..

61 SaJuŠ SaJuŠ | Web | 19. února 2008 v 0:09 | Reagovat

Týýýý krááááso.....xDxDxD Von SEM CHODÍ BIKUKU!!!

Bikouši, pinďouši, Ty to čteš? ^^ Wohooo, du si pustit další koledu...

A....Syhynko, já Tě nepřemlouvám, ptž vim, jak si vytíííížená..já si počkám...a kdo si počká, ten se dočká...a...třeba se dočkám i víc dílů najednou...Y^^Y

Aaa, ale stejně na to furt myslim...a...ale stejně jsem zvědavá, jestli konečně bude něco...a...ale stejně přežívám, ptž to musíte UMĚT...

a...ale já si to čtu dokola, poslední odstavce, když už sou v tom zámku a... pořád se snažím přemýšlet nad tim...a...ale nedaří se mi to....dostat se ti do hlavy...a...ale já už to nevydržim...du číst znovu...všechny díly...^^

62 deadly.heartbreaker deadly.heartbreaker | Web | 19. února 2008 v 0:14 | Reagovat

No.. Jo...xD Asi tak...ale prostě ... chci další díl týhle bezkonkurenčně nejlepší povídky ... aaa xD čuus Saaají xD

63 deadly.heartbreaker deadly.heartbreaker | Web | 19. února 2008 v 0:15 | Reagovat

Jo a abyste věděli tk já tu furt sem :DD

64 Hoffnung von die Hölle (Rikka xD) Hoffnung von die Hölle (Rikka xD) | 19. února 2008 v 0:22 | Reagovat

sajus: chodi sem cela CR jen Syhy ne >:(

kde je dalsi dil?!

65 Caty Caty | 19. února 2008 v 1:10 | Reagovat

hmm koukám že pořád nic x((( snad ráno

66 Wejů Wejů | 19. února 2008 v 7:16 | Reagovat

Tyo jako hey! Já vstala v 7 hodin ráno..! xD

67 caroll caroll | Web | 19. února 2008 v 9:14 | Reagovat

Prosíííímmm!

Já vím že sem zlobivá ale takhlemě týrat!XD

68 Caty Caty | 19. února 2008 v 11:11 | Reagovat

néé ještě tady není x(( Syhyy prosííííím *smutně koukám a klečím na kolenou*

69 Shairfa Shairfa | Web | 19. února 2008 v 12:12 | Reagovat

Syhynko prosím Tě a nejenom já dej sem další díleček prosíme Tě

70 Shairfa Shairfa | Web | 19. února 2008 v 12:42 | Reagovat

Syhrael si dala stěma povídka a pauzu,protože nám přez tejden sem toho dala o trošku víc tak teď nás bude mučit ='((

71 SaJuŠ SaJuŠ | Web | 19. února 2008 v 14:05 | Reagovat

Lidííí, to chce klídka. Syhynka má toho až nad hlavu, dejte jí trošku volnost...^^

Já to nááhodou pochopila...xD Nemůže se věnovat jen Myrtilles...(i když by asi ráda, viď? xD)

Já sem dcl v klidu (ta ironie) radši si du číst tenhle poslední díl znovu, znovu a pak něco od Haylezz...ať se uklidním..

72 mOušinkA fee ^_^ mOušinkA fee ^_^ | E-mail | Web | 19. února 2008 v 14:50 | Reagovat

Mi už fakt yebne Oo xD

Hodiny tu sedět a mačkat F5....xD

už nééé xD

73 Wejů Wejů | 19. února 2008 v 17:16 | Reagovat

Jako..umírám bolestí.. prosím.. Myrtilles..prosím ^^

74 SaJuŠ SaJuŠ | Web | 19. února 2008 v 17:36 | Reagovat

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

CHCI DALŠÍ DÍÍÍÍL BORŮVEK...*IN LOVE*

75 Shairfa Shairfa | Web | 19. února 2008 v 17:36 | Reagovat

HOLKY A KLUCI NEŠILTE SYHRAEL JE NEMOCNÁ AJE JÍ BLBĚ TAKŽE SI BUDEME MUSET POČKAT S NOVÝM DÍLEM JE TO NAPSANÝ I NA JEJÍM OSOBNÍM BLOGU

76 caroll caroll | Web | 19. února 2008 v 18:40 | Reagovat

Protestace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Demonstrace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

chceme další díl!Chceme další díl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

77 tersa tersa | Web | 19. února 2008 v 21:12 | Reagovat

to nedavam fakt potrebuju dalsi xD

78 Domiii Domiii | E-mail | Web | 19. února 2008 v 21:47 | Reagovat

Do téhle chvíle jsem mlčela  a nechtěla Syhy otravovat,ale ted už se to vážně nedá vydržet!! Perkele uzdrav se,vylez z tý postele,zapni kompa a přidej další díl! prosíííím já to nevydržim! potřebuju dostat svojí drogu-to jest Myrtilleeeeeeeeees!

79 mykerina mykerina | 20. února 2008 v 7:02 | Reagovat

hej no jako...chápu že je Syhy nemocná,ale jako...já budu taky  nemocná když tady nepřibude dílek.....:(:(:(:((: a navíc mi odpojí net....ale ted už fakt.... :(:(:((:(:

80 carfee carfee | 20. února 2008 v 9:26 | Reagovat

jako promiň al ejá sem taky nemocná jo a na ten blbej comp ještě zvládnu dolíst tak proč by si to nezvládla ty SYHY???!!!!!!!!!!!!

81 Kristýn Kristýn | 20. února 2008 v 13:11 | Reagovat

bando já vás chápu, taky šílím a čekám kdy tady bude další díl, ale nemůžeme jí nudit, do ničeho, ona si tady může přidávat věci kdy chce, to se ji fakt musím zastat a to nemluvím o tom, že je nemocná! Taky se snaží tady dávat díly co nejdříve, ostatní tak často ani nepřídávají..... to jenom my jsme si prostě udělaly na tomhle závislost!!!! Ale není dobré na ní tlačit, protože potom buď bude psát rychle a né tak dobře, nebo nebude psát vůbec!!! A to bych asi umřela:(((

82 Al.in.Exxcent Al.in.Exxcent | 20. února 2008 v 14:31 | Reagovat

Dost koukám, kolik je tu sobců a lidí co vůbec nechápou o co běží. Mluvil jsem s ní a asi těžko může mít další díl, když má od soboty večer dost vysoký horečky.... dala mi sem přihl. údaje, abych to sem napsal, že se omlouvá, ale neudělám to, protože ona se nemá za co omlouvat!

Až to tu uvidí, kolik <hodných čtenářů> ji tak láskyplně tetorizuje, bude fakt nadšená... Vůbec bych se jí nedivil, kdyby s tím sekla, beztak tu nemoc má od toho věčnýho psaní. Jestli to takhle půjde dál a lidi jako "carfee" se nevzpamatujou, tak tenhle blog uzavřu. Pro dobro všech.

Voraz a borůvku. Mějte se tu báječně.....

83 deadly.heartbreaker deadly.heartbreaker | Web | 20. února 2008 v 14:31 | Reagovat

Yea fajn..

84 deadly.heartbreaker deadly.heartbreaker | Web | 20. února 2008 v 14:32 | Reagovat

Mimochodem,kam zmizlo záhlaví ?

85 Wejů Wejů | 20. února 2008 v 15:21 | Reagovat

My se všichni omlouváme.. že jo? x) .. At se Syhynka brzo uzdraví ^^

86 Shairfa Shairfa | Web | 20. února 2008 v 15:48 | Reagovat

Al.in.Exxcent: Možná ti dala právo admina ale proč jsi jí teda zničil blog ??? kde je záhlavý ????

Nemáš ani sebemenší právo ničit něco co si sama Syhrael založila a zbudovala. Vždyť ty jí z toho blogu uděláš trosku a pak by mně zajímalo nad čím bude kroutit hlavou víc. Jestly nad komentářema nebo nad tím jak jsi jí zdevastoval blog. Promiň,že to říkám ale to,že Ti dala právo admina blogu nemění nic n atom aby jsi jí ho ničil,protože tohleto je nechutná drzost vůči Syhy která se patlala s designem a celým blogem. Jenom co příjde nějakej machýrek,kterej si myslí jak sežral svět a jak může likvydovat práci druhých se mu zdřejmě hodně líbí a má z toho radost ........

Jinak brzo se uzdrav Syhrael už mám pro tebe totiž nakreslenýho Bernarda a dám se asi v nejbližší době do kreslení Alana a Bena jak se líbají =)) Slibi plním =))

87 Shairfa Shairfa | Web | 20. února 2008 v 15:48 | Reagovat

SLIB - Y ne měkké I

88 Petra Petra | 20. února 2008 v 16:17 | Reagovat

úžasný díl ^__^  , čtu ho pořád dokola , neomrzí:)

Alane : Tak ty negativní komenty smaž :-)

A jinak t se Syhy brzo uzdraví :-)

89 Caph Caph | 20. února 2008 v 16:56 | Reagovat

Shairfa: pokud vím, nepsal Al.in.Exxcent nic o tom, že by chtěl oddělávat záhlaví nebo Syhy jakkoli ničit její design. Pokud mu Syhy dala přihlašovací údaje, asi mu věří, a pak si nemyslím, že by jí to tady chtěl zdevastovat.

Naopak s ním souhlasím - Syhy píše pro mě neuvěřitelným tempem a má právo zpomalit, kdykoli se jí to bude zdát vhodný. Koneckonců by taky psát vůbec nemusela, nebo by se vůbec nemusela ozývat a oznamovat nám, co s ní je a kdy kapitolu přidá. Když je teď navíc nemocná a nemůže pomalu ani vstát z postele, je podle mě absolutně neohleduplný a nevděčný psát tady komentáře o tom, jak nás týrá a jak je zlá.

Hlavně se brzo uzdrav, Syhy :)

90 Wejů Wejů | 20. února 2008 v 17:05 | Reagovat

Pošleme Syhynce véélkou bednu borůvkovýho čaje xD

91 Petra Petra | 20. února 2008 v 17:12 | Reagovat

wejů : excelentní nápad :)

92 leny leny | Web | 20. února 2008 v 18:07 | Reagovat

jsem dneska po čase navštívila špajz xD

máme tam borůvkovou marmeládu a ten čaj mám jako taky xD + tři borůvkový sušenky xD

a zítra mi babí k svátku na mé přání upeče borůvkovej koláč xD Mńamiiii xD závidíte co ? xD já to na vás vidim xD

Možná bych si k svátku k tomu koláči dala i další dílek ale tak jako po tom co tu píšou lidi co nějaký info o Syhy maj tak myslim že raději počkám x))

vim jak dokáže bejt horečka otravná věc xD a sedět s tim u počítače to se nedá ...

Takže Syhy i když to nebudeš číst tak ti přeju brzký uzdravení a až budu jíst ten borůvkovej koláč budu na tebe myslet xD

btw. to nemělo bejt jako výsměch xD to ne xD

Klid a mít v borůvkovém háji xDxD

93 Hoffnung von die Hölle (Rikka xD) Hoffnung von die Hölle (Rikka xD) | 20. února 2008 v 19:04 | Reagovat

weju: supr napad!

Syhy brzo se uzdrav! taky mam ted horecky a mam u kompu dovoleno jen pul hodiny denne! moc dobre chapu jak ti je :) musis porad pit caje! a nejlepe boruvkovy, jak uz rekla weju :)

94 Al.in.Exxcent Al.in.Exxcent | 20. února 2008 v 21:34 | Reagovat

ten můj komentář samozřejmě neplatil na všechny protože to chápu a rozhodně nechci kazit vaše nadšení a radosti .... syhyn má z vás radost, určitě jo ..... spousta z vás je fakt skvělejch a ty komentáře co zrovna nevyhrožujou smrtí :-D jsou moc pěkný..... nic tu s blogem nedělám kde je logo fakt netušim a proč je tu 93 komentářů místo 103 jak to ukazuje na hlavní stránce to už vůůůbec nevim f tom nemam ani jeden prst... nic jsem nemazal s ničim nehýbal. buď výpadek nebo netuším. / nemluvě o té debilitě tady dole ->        napište číslicemi, kolik je součet 12 a 4 a 1 ...

omg, thle mně zas spolehlivě vyhnalo.

95 Shairfa Shairfa | Web | 21. února 2008 v 3:28 | Reagovat

Al.in.Exxcent: jo víš čím to je ???????? BOLG.CZ MÁ PORUCHU ti zmrdi zase něco podrbali na te jejich centrale. Mne se na blogu nezobrazujou ankety k clankum,az po tom co tam pridas komentar se ti anketa zobrazi,driv ne

96 Wejů Wejů | 21. února 2008 v 7:08 | Reagovat

tak ještě že je Syhynka nemocná,by se akorát rozčilovala,nad výpadkama blog.cz xD

97 Liquid Skin Liquid Skin | E-mail | Web | 21. února 2008 v 9:15 | Reagovat

Jeeehe!! Supeer! To snad ani nerozdejcham xD... Mazec!!!!!!!!! Rychle dál!! =)))))) Je to fakt super.. to se nedá vydržet bez dalšího dílku! Tak se honem uzdrav  Syhy =))

98 aduska aduska | 21. února 2008 v 13:11 | Reagovat

syhy hlavně se prosímtě uzdrav!!!!

nelez k počaku a vyležto jinak se ti to zase vratí prostě si užívej nemoc pokud to jde :)

99 Shairfa Shairfa | Web | 21. února 2008 v 13:52 | Reagovat

HEY PROČ JE 25.KAPITOLA MYRTILLES V RUBRICE PRÁZDNINY NAD KOČKU LIDI ???????????

100 Dzesi3 Dzesi3 | E-mail | Web | 22. února 2008 v 17:21 | Reagovat

*sedi , cumi*  O_O ! ty wole !

101 Kiki Kaulitz Kiki Kaulitz | Web | 11. března 2008 v 19:34 | Reagovat

Uf,uf,uf....Dýchám a žiju,ale jen tak tak x)))

102 Quiquilla Quiquilla | E-mail | Web | 15. března 2008 v 16:42 | Reagovat

Karin dýchej! Zhluboka! Nádech...výdech...nádech...výdech...

*nedýchá, sedí a kouká před sebe neschopna jakékoli reakce, ohromena brilantností Syhraelina psaní*

103 Janet Janet | Web | 13. září 2008 v 15:29 | Reagovat

nádech výdech nádech výdech...áááááá bože sežeru tě Syhy!!

104 DaZzlinka DaZzlinka | 7. listopadu 2008 v 17:59 | Reagovat

malovaly si pusy máminými řasenkami :D to jako měly černý držky? :D :D

105 Deady Deady | Web | 23. prosince 2008 v 21:22 | Reagovat

huráá xD

106 Alyss Alyss | E-mail | Web | 19. dubna 2009 v 11:55 | Reagovat

nedýchám..dokonalost!

107 Nika Nika | Web | 6. května 2009 v 19:08 | Reagovat

Syhy, ty jediná dokážeš popsat kouzlo polibku :) .. tvůj popis je přímo dokonalý :) Celá tahle kapitola je naprosto úžasná :)

108 Ynne Ynne | Web | 25. prosince 2010 v 22:21 | Reagovat

jop, jsi mástr, takhle nádherně to popsat... dokonalý, dokonalý!

109 Zuzana Zuzana | 18. listopadu 2011 v 16:57 | Reagovat

Infarkt. Áno toto je už vážne môj koniec. Náááááááádhera. Takto sa hrať so slovíčkami, zase som zabudla dýchať.♥♥♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama