Myrtilles - 35.kapitola část 2

29. března 2008 v 23:36 | Syhrael |  ○○○ MYRTILLES
Alan se na něho nevěřícně díval. Bernard se nemohl ubránit úsměvu, chlapcův vykulený pohled ho bavil.
,,Tak si myslím… že to oba vážně chceme..." Vyhrknul Alan po chvilce.
Bernard váhavě kývnul. On si to přál jako nic jiného, ale zároveň měl strach, že je moc brzy a pro Alana to nebude to pravé.
,,Měli bychom si o tom nejdřív promluvit," navrhnul Bernard.
,,Dobrý nápad," souhlasil Alan. Usadil se na posteli do tureckého sedu a pohrával si s cípem trička. Uvědomoval si, jak moc důležitý a vážný jejich vztah začíná být.
Bernard se překulil na bok, aby na chlapce dobře viděl a mohl mu číst z tváře pocity. Za tu dobu, co ho znal, tohle byla jedna z jeho nejoblíbenějších činností.
,,Já vím, že o tom pořád tak nějak… mluvíme kolem dokola, ale myslím si, že je to důležité, Bernarde, protože je to pro nás oba něco… jinýho. A tak se toho trochu bojím, ještě mi někdo nebyl tak blízko a nevím, co od toho můžu čekat, víš? Trochu… Trochu jsem si to… vysnil. Co když to bude doopravdy jiné a já tě nějak zklamu nebo tak..." Nervózně hledal správná slova, protože pro něj bylo těžké tak nahlas uvažovat.
,,S tím posledním si vůbec nelam hlavu, Alane… Právě proto, že je to poprvé, a my o tom mluvíme, nám pomůže to všechno normálně zvládnout… Vždyť je to něco, co nám oběma přinese potěšení, takže se toho nemusíme bát..."
To, že Bernard mluvil v množném čísle, Alana silně uklidňovalo. Důvěřoval mu.
,,Myslím, že bychom měli jít nejdřív do sprchy." Ben se posadil na posteli a pohladil Alana prstem po hřbetu ruky. Chlapec kývnul. Věděl, co to znamená. Tam začnou. Alan miloval vodu a všechno co s ní souviselo, Bernarda věděl, jaké místo bude nejklidnější.
Ruku v ruce vkročili na území, které odstartuje nejintimnější stránku jejich soužití. Bylo to tak výjimečné… Alan se podvědomě třásl a nedokázal to nijak skrývat. Byl vzrušený a plný touhy, zároveň nastoupily obavy z bolesti a toho, že nebude vůbec dobrý...
Opřel se o prádelní koš a sledoval, jak Ben zamyká dveře. Nemohli si dovolit být vyrušeni.
Bernard přivřel okno, aby je stmívající se svět nerozptyloval. Alan měl už sundané tričko a opatrně si posouval kalhoty z boků. Očividně si stále myslel, že Bernard rád přijde přímo k hotovému.
,,Počkej, prosím, já to udělám!" Zašeptal a stoupnul si těsně před něho. Opatrně mu rozepnul pásek úzkých riflí, nechal je spadnout na vyhřívané kachličky. Chlapec sklopil pohled. Bernard vnímal jeho plachost a chápal ji.
,,Teď já, ano?" Alan uchopil cípek jeho trička. Zatahal za něj. Během několika vteřin byl Ben úplně nahý, Alan se s ničím nezdržoval, dával si záležet, aby se ho stále dotýkal.
,,Ještě tohle, Alane," culil se Bernard a prstem objel lem chlapcova prádla.
,,Tak to sundej..." Zašeptal Alan svádivě. Nemusel říkat dvakrát. Za setinu vteřiny už jeho drobné tělo cudně halilo mimořádné nic.
,,Máš krásné tělo..." Mlasknul Bernard a objal rukama jeho boky. Třel se o ně bříšky prstů a laskal pohledem každý záhyb hebké pokožky.
,,Mně se líbíš ty..." Vzdychnul Alan a přejel nehtem po rýžce svalu na pažích.
,,Líbíš se mi úplně celý..." Nedal se Alan, ani když se ocitl nalepený zády na kachličkách. Bernard poslepu pustil vodu, několik vlahých kapek spadlo na jejich těla a Alan naklonil hlavu na stranu, aby mu umožnil lepší přístup ke svému krku, protože Bernard se na to místo postupně propracovával polibky. Svádivě bral jemnou kůži na krku mezi rty a na ještě nezahojených fialových flíčkách tvořil další a viditelnější skvrnky. Dost jej vzrušovalo, když si mohl Alana poznačit. Je jen jeho a nikdo mu ho nevezme… nikdo!
Alan hmátnul vedle sebe pro sprchový gel, Bernard toho využil a rukou na poličku zabloudil ještě jednou. Musel tam odložit tajuplnou krabičku, jež jej pálila v dlani jako ďáblovo osidlo.
Alan rozdělal víčko a přitiskl se na Bernardovo mokré tělo ještě těsněji, Třeli se o sebe a koupelnu pomalu plnily něžné vzdechy.
,,Zavzdychej ještě jednou, jsi strašně sladký." Pošeptal mu Ben do ucha a za pas si ho přitiskl více na klín. Alan pomalu roztíral mandlový gel po jeho zádech a ramenech, hladil jeho vypracovanou postavu. Nevnímal nic kolem sebe, jen horko, které ho postupně zaplavovalo, nádherné pocity, jež mu dokázaly navodit Bernardovy dlaně. Dotýkaly se ho všude, kde to měl tak rád. Krouživě laskaly jeho hrudník a v nestřeženém okamžiku sklouzly do jeho klína.
Alan položil tubu zpátky na poličku. Sjel po vlhkém dřevě rukama. Objal Bernarda kolem krku a tlumeně zasténal. Vnímal jeho prsty, které si s ním hrály a hladily ho na nejcitlivějším místě jeho těla. Opatrně a jemňounce, jakoby jen zkoušely, co chlapec vydrží.
Alan se pomalu uvolňoval. Avšak sotva se pokusil Bernardovu ruku navést k intenzivnějším pohybům, jež by pro něj znamenaly bouřlivé vyvrcholení, Ben ho prudce otočil a bříškem narazil na zeď. Alan se dezorientovaně opřel čelem o kachličky a rukama vysíleně hmatal po kapičkách vody, které po nich stékaly.
Pochopil, teď si ho Bernard téměř násilím vezme. Nevěděl, jestli má strach proto, že to není tak něžné, jak si to představoval, nebo proto, že čekal intenzivnější předehru.
Ale Bernard měl v úmyslu něco jiného. Políbil chlapce pod ucho, na šíji, na každé rameno, pod lopatky… Klekl si a Alan pootočil hlavu - že by se spletl a to laskání ještě pokračovalo?
,,Zvědavost, viď?" Ben ho štípnul prsty do lokte a Alan přitakal. S mokrou hřívou vypadal jako poník.
Ben jej uchopil jemně za zápěstí a posunul mu ruku do klína.
,,Chci, abys dělal to, co se ti líbí... Musím to vědět..." Špitnul a propletl s ním prsty. Alan si neuvěřitelně vážil, že chce jeho tělo znát. Bez ostychu jeho ruku navedl. Prsty si lehce nadzvedl penis a jeho ruku si přitiskl pod něj. Takhle to měl rád, tohle se mu líbilo. Zavrátil hlavu, zapřel se rukama o kachle a neubránil se slabým přírazům proti jeho dlani.
Bernard volnou rukou podepřel jeho boky a donutil tak chlapce mírně se předklonit.
,,Možná to teď bude trošku lechtat..." Zamumlal si Bernard víceméně sám pro sebe a jazykem olízl brázdu mírně vystouplé páteře. Obratel po obratli, tolik jej ta cesta vášně vzrušovala! Mířil stále dolů a najisto... Alan neovladatelně vzdychal jeho jméno, nacházel se v nejvyšších sférách utrpení a slasti, protože byl odevzdán přímo do jeho milosti nebo nemilosti.
Jeho horký jazyk se dostal na úroveň kostrče. Ben se na to místo krátce přisál rty, nebyl si zcela jist, zda-li vážně může pokračovat dál… až úplně maximálně dolů.
Alana polila horečka. Poněkud vyděšeně poulil oči před sebe a cítil, že jeho tělo si o to říká. Nevědomky se předkláněl stále víc a snažil se mu tak nabídnout.
,,Ještě..." Zasténal Alan a byl pevně odhodlaný v tu chvíli udělat cokoliv.
Bernardův mrštný jazýček se posunul o několik milimetrů dolů. Alan téměř zoufale zavyl a jeho dech se stal hlasitějším a rychlejším. Obě jeho ruce chytily Bernarda za zápěstí a maximálně si jeho dlaň tiskly v klíně. Třel se o ni a věděl, že každým okamžikem exploduje.
Ben se hbitě zvedl na nohy a opřel se o chlapcovo tělo. Líbal ho na spánek a tváře, volná ruka nahradila smyslný jazyk, prsty sklouznul po obratlích na chlapcův zadek. Jemně ho přes něj pleskly.
,,Pane bože!" Špitnul Alan přerývaně a toužebně se napjal. Trochu podklesl v kolenou a skousl si rty, aby nekřičel nahlas. Bernard stiskl jeho úd pevně a ve chvíli, kdy se v jeho dlani rozlilo prvních pár mléčných kapiček, jeho druhá ruka se přitiskla na Alanův zadek. Jemně mu roztáhla nohy od sebe.
,,Uvolni se, hodně se uvolni..." Šeptal mu Bernard do ucha a jeho zmítající se tělo se svým snažil utišit. V rukou cítil jeho neutichající orgasmus, který byl pro tohle slabé tělíčko učiněnou bouří.
,,Au..." Alan s sebou cuknul a tiše kníkl. Slastný pocit pomalu přebíjela neznámá zvláštní bolest, jenž ho nutila z Bernardova pevného sevření uniknout. Sklonil hlavu a zavřel pevně oči. Benovy štíhlé prsty opatrně vstupovaly do chlapcova těla, aby jej připravily na ono první milování.
,,Bolí to..." Zašeptal Alan a nevědomky uhýbal pod jeho doteky dlaně, která se snažila ty drsné pocity mírnit.
,,Neboj se, už to bude..." Ben ho konejšivě políbil do vlasů a snažil se, aby si Alanovo tělo zvyklo na nové pocity. Věděl, že to není příjemné a popravdě se bál, co bude následovat potom. Sám byl hodně vzrušený a potřeboval to v sobě vybít, vykompenzovat. Volnou rukou bleskově sáhl na poličku pro tajuplnou krabičku. S rozděláním si musel pomoci zuby. Alan tiše stál a třásl se, tak moc se bál toho, co přijde.
Bernard se musel usmát pod nátlakem vůně, která ho zaplavila, když mu tmavě fialové neposedné "něco" proklouzávalo mezi prsty. Nasazení jednou rukou bylo krkolomné, ale kupodivu rychlé. Několikrát po svém vztyčeném a nedočkavém údu přejel dlaní, neměl daleko k vyvrcholení.
,,Opři se víc ..." Přitiskl chlapce na stěnu. ,,Hodně se uvolni, nechci ti ublížit, Alane, ale nesmíš se bránit... Bude to ze začátku trochu bolet..."
Mluvil na chlapce přímo, protože věděl, že sladké řečičky, jak moc je tento druh sexu bezbolestný, budou platit do té doby, než do něho vstoupí. Chlapce by to mohlo vyděsit a mohl by mít celoživotní trauma. Už nikdy víc by se ho nedokázal dotknout.
Alan přitakal. Zatnul nehty do rýhy kachliček a tváří se opřel o chladnou stěnu. Kapičky tlumené sprchy dopadaly na jeho tělo, uklidňovalo jej to stejně jako Bernardův melodický hlas, který na něj stále tiše mluvil a říkal mu spoustu pěkných věcí, zdrobnělin jeho jména. Tupá bolest nebyla už tak nepříjemná, po několika vteřinách ustoupila úplně.
Bernard sklouzl pohledem na to jediné místečko, které mělo jejich těla spojit. Dlaní třel svůj penis. Přitiskl se jím na své prsty, které pomalu vystupovaly z chlapcova těla. Věděl, že je to pro ně pro oba důležitý okamžik.
Vydechl nadálým vzrušením, které se mu rozlilo tělem, prudce se na něho přitiskl a jeho boky si přitáhl těsně do klína.
Teď…
Teď se prolomily ty nesmyslné hříčky, protože teď už byli naplno svoji. Patřili si.
Alan vykřikl. Zabolelo to a hodně. Myslel, že to neustojí. Podklesával v kolenou a kousal se do ruky, aby ten nepříjemný pocit někam vložil. Prosil ho, aby přestal a snažil se mu vyškubnout. Do očí se mu draly slzy, nedokázal se tomu poddat.
Bernad se neodvážil ani pohnout. Mohl by mu způsobit ještě větší bolest, jenomže nemohl couvnout zpět, ztratil by ho, jeho důvěru… neuměl by mu pohlédnout do očí. Jemně mu přiložil dlaň na ústa. Alan ho kousnul do prstu.
,,Jen mě kousni!" Usmál se Bernard a trpělivě vyčkával, až se chlapec uklidní. Hladil ho s tichým mručením po břiše na bocích. Kapice těžké horké vody se snažily jejich těla uvolnit.
Bernard se musel soustředit na to, aby potlačoval svoji touhu divoce přirážet. Těsné sevření Alanova těla mu působilo rozkoš, o které vždycky snil. Tohle by ženské tělo nedokázalo!
,,…Drž, Alane..." Šeptal Ben. Chlapcovo tělo se stále snažilo vzepřít. Alan hlasitě dýchal a v jeho dechu byly patrné stopy po trpění.
Bernardova trpělivost se ukázala býti jako to správné. Během několika minut už mohl vnímat, že Alan se už tolik nechvěje a jeho tělo se klidní. Nehnutě stál a krouživými pohyby dlaní po jeho těle ho ubezpečoval, že tak je to správné.
Alan naposledy hlasitěji vydechl a přivřel oči. Pootočil hlavu. Dostal polibek přímo na ústa a na tvář.
,,Už je to lepší?" Zašeptal Bernard. Alan přikývl. Chtěl, aby on byl šťastný a měl z toho největší požitek… Proto věděl, že musí ty počáteční zábrany i bolest překonat. Patřilo to k tomu a jenom stvrzovalo jejich vztah.
,,Co mám dělat?" Plaše se k němu přitiskl.
,,Nic… zlatíčko…" Pohladil ho Bernard po tváři a jemně se zhoupl proti jeho zádům. Byla to nepřekonatelná slast pro něj a on se jí nedokázal nabažit.
Alan se slabě pousmál. Takhle ho ještě nikdo neoslovil a od Bernarda to znělo… zvláštně, procítěně. Bylo z toho láskyplného oslovení znát, že takové věci neříká často, ale když je z úst vypustí, jsou myšleny naprosto vážně.
,,Copak?" Culil se Bernard a stiskl jeho dlaň ve své. Silně to na něho přišlo, objal rukou chlapcovy boky a opatrně přirazil. Téměř se mu zatočila hlava.
Alan zatnul zuby. ,,To jak jsi mi před chvíli řekl… Bylo to moc… hezké."
Ben přikývl. Neopovážil se působit mu bolest, ale zároveň nedokázal držet svůj chtíč na uzdě. Alan to vyřešil za něj, protože se o jeho tělo začal něžně třít. Nějak podvědomě věděl, co má udělat. Stačilo, aby chlapec několikrát zasténal a hlouběji se přitiskl na jeho tělo. Bernard si položil hlavu na jeho rameno a zavřel oči. Chtěl si ten jedinečný okamžik uchovat navždy v paměti. Jeho vůni i slast, kterou mu působil. Mohutně vydechl a krátce se napjal pod přicházející vlnou orgasmu. Odezněla po pár vteřinách a on od sebe chlapce opatrně odstrčil.
Alan téměř sklouzl na kolena, když najednou neměl oporu v jeho pevném stisku. Bernard zastavil sprchu. Alan se k němu otočil čelem, chytil se ho pevně kolem krku, jinak by spadl.
Ben se pousmál jedním z jeho něžných úsměvů vyhraněných jen a pouze pro Borůvku.
Přehodil přes něj osušku. Alan jeho péči miloval, byla vždy upřímná a hrozně milá...
Vůbec nevěděl, jak se ocitl v posteli, protože byl v jakémsi mlžném opojení a rozrušenosti. Nahý klesl do přikrývek a ovinul ruce kolem jeho těla. Stáhl ho na sebe. Jejich těla se překryla, mazlili se, aby zakončili tu dokonalou atmosféru.
,,Děkuji..." Zašeptal mu do ucha a chtěl v jeho blízkosti zůstat napořád.
Děkuji, že jsi ty byl ten první..."

 


Komentáře

1 Leny...^^ Leny...^^ | Web | 29. března 2008 v 23:51 | Reagovat

Lený je v nebi !

2 mykerina mykerina | 29. března 2008 v 23:53 | Reagovat

já sem..omráčenááááááá....aaaaaaaaaaaaaaaa..božeeeeeeeeeee......

3 caroll caroll | Web | 30. března 2008 v 0:14 | Reagovat

božeee...ta poslední věta mě dostala normálně mi tu slza stekla do klávesniceXDD

4 JaCk.bloodstar JaCk.bloodstar | Web | 30. března 2008 v 0:15 | Reagovat

Dokonalý...

5 Quasha Quasha | Web | 30. března 2008 v 0:19 | Reagovat

..........*mlčí*....*nenachází slowa*....je to dokonalé....celou dobu co jsem to četla, jsem se třásla po celým těle..fakt celou dobu...a ještě jsem si k tomu pustila A Time For Us...nechápu, jak někdo může být tak dokonalý a něco takovýho napsat....docela bych tě Syhy aji chtěla poznat osobně =)....fakt krása

6 SaJuŠ SaJuŠ | Web | 30. března 2008 v 0:21 | Reagovat

Panebože...

Já jsem...mimo...? Moje tělo by explodovalo okamžitě, jakmile bych měla peníska! Já se ale vážně snažím o to, abych dýchala! Abych měla pravidelný dech! Aby mi nehořely tváře! Abych se netřásla! Abych neprobudila ségru, mým vzdechem! Sakra ano!!! VZRUŠILO MĚ TO! Ale maximálně. Panebože! Tohle je...DOKONALÉ... je úplně úžasný, jak na něj Ben furt mluví! Syhynko, papoušku můj, já Tě rozkoušů štěstím!!!

Je to naprosto úžasnééé sakra maria práce tu!!!<3 Jdu si to vytisknout, přečíst v posteli ještě jednou a půjdu blaženě chrupkat!!!<3

7 Wendetta Wendetta | 30. března 2008 v 0:29 | Reagovat

och bože... přišla jsem sem jenom náhodou, vzbudili mě sousedi pod náma, s těma si to ještě vyřídím... i když... nebýt jich, tak nejdu na komp a nejdu sem x) nicméně...úúúúúúžasnej díl, krásně mě naladil, lezu zpátky do postele x)

8 Dzesi3 Dzesi3 | E-mail | Web | 30. března 2008 v 0:43 | Reagovat

možem? .......ehm.....ty že sa hanbíš? ved  .......... tywe , toe ....7. nebo ! <3 <3 <3 miluem detaily a tie  pikantne , muck x) fakt nenachadzam slova , som polo mrtva a ....a......<3 ! <3 , len prosííím , 36 x ) .....a ešte jedno : Milujem najviac Bernarda , berem ho , že existuje , ako ked si deti myslia že Ježiško je skutočný , upe ....<3 <3 <3 <3  *IN LOVE* *IN LOVE* *IN LOVE*

9 Psycho Candy Psycho Candy | E-mail | Web | 30. března 2008 v 1:25 | Reagovat

*nemůže*

10 Psycho Candy Psycho Candy | E-mail | Web | 30. března 2008 v 1:25 | Reagovat

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

11 Psycho Candy Psycho Candy | E-mail | Web | 30. března 2008 v 1:25 | Reagovat

*stále nemůže*

12 Psycho Candy Psycho Candy | E-mail | Web | 30. března 2008 v 1:25 | Reagovat

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

13 Psycho Candy Psycho Candy | E-mail | Web | 30. března 2008 v 1:27 | Reagovat

*už může*

áááááh Syhy!

Já nemám slow!

To je prostě dokonalý! To je dá vyjádřit jenom citoslovcema snad

prostě..prostě..prostě...ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

*umřela*

14 Luffi - Bitch with a big heart! Luffi - Bitch with a big heart! | Web | 30. března 2008 v 3:41 | Reagovat

hééééééy. .OO tlwe.. no proste.. dokonalost.. oO _ňáááf_

15 Hakky Hakky | E-mail | Web | 30. března 2008 v 9:23 | Reagovat

aaah <3

ale šajze,ted to nestíham přečíst jedu do Prahy :D

16 Cathy Cathy | 30. března 2008 v 10:09 | Reagovat

uplně božíí......nemám slov bylo to úžasný:-*<3

17 Segra Segra | 30. března 2008 v 10:18 | Reagovat

áá dokonalost... já sem byla tak natěšená že to sem dáš jako třeba bikuku k narozkám. protože o mých samozřejmě nikdo neví... a uplně.. krááása.. prostě dokonalý to je.. nechápu to jak může někdo tak nádherně psat... miluju to.. a nesmí skončit. ne a ne a ne.. já bych to nepřežila.

18 freeziki freeziki | 30. března 2008 v 10:25 | Reagovat

*nádech,výdech,nádech,výdech..123456789...10*

Wow..O_o

Já..ehm...nemám slov...to je tak krásný,nádherný,dokonalý....<333333333333

Syhy..bezkonkurenčně nejlepší..jsi ty..i tahle povídka..:o**

Díky TI...!!!!

19 Cera Cera | Web | 30. března 2008 v 11:27 | Reagovat

*mimo*

*nepřítomně hledí vykuleně před sebe, neschpna jakékoli myšlenky a pohybu*

*Matěj a F-filip.. to..."

*Alan, Ben...Ben a Alan spolu..to...konečně*

*Tak nádherné dokonalé...láska...oni dva..*

*kácí se k zemi*

20 tersa tersa | Web | 30. března 2008 v 12:10 | Reagovat

tyvoe nedávám to fakt že ne..

21 loleček-žužu loleček-žužu | Web | 30. března 2008 v 12:17 | Reagovat

myslím že se vůbec nemusíš stydět že jsi to tak podrobně popsala - je to krásný! =)

22 Sirena Sirena | 30. března 2008 v 12:28 | Reagovat

Mně to teda ani nepřipadá moc detailně popsaný. Je pravda, že jsem trošku "zhýčkaná" povídkami od Haylzee, ale čekala jsem od toho víc... obzvlášť po tom, co jsi psala v úvodu.

23 Caty Caty | 30. března 2008 v 12:41 | Reagovat

*ohromeně se dívá a nemůže dýchat* !!! Syhy to je úžasný <333

24 Liquid Skin Liquid Skin | E-mail | Web | 30. března 2008 v 13:10 | Reagovat

Syhrael je to skvělý.... Já tady snad umřu.... Já mam upe slzy v očích...je to překrásný....oni konečně....to.... A Matěj a Filip...no teda..ach joo... je to vážně skvělý, úžasný, já nemám slov..... Umřu....umřu...ale díky tobě se dostanu do nebe....už se opakuju, ale to je vážně naprosto boží.... sakra....nějak sem zapomněla dýchat...uuuf, nádech, výdech..... Já to miluju fakt....ach jooo já se zblázním až to skončí =(...no nic, na to teď nemyslet!! Prostě skvělej díl...a "skvělej" je vážně SLABÝ slovo!! <3

25 VeruTH VeruTH | E-mail | 30. března 2008 v 13:31 | Reagovat

ano,přesně tohle jsem potřebovala!KRÁSA!NÁDHERA!DOKONALÝ!

26 Syhrael Syhrael | E-mail | Web | 30. března 2008 v 14:14 | Reagovat

wow, :O jsem přešťastná, že se vám to líbí :-) Tím víc jsem nadšená do dalšího psaní:-) Popravdě jsem měla strach, jak to dopadne, protože jsem to ještě takhle nikdy nepsala, čím také reaguji na komentář od Sireny: jasně že jsem mohla přímo popsat, jak tam po sobě dupají jako králíci =D ale mám ráda tenhle styl a tím píšu :) asi jsi ode mě moc povídek nečetla, takže to nemůžeš porovnávat s ostatními autory typu Haylzee, kteří mají svůj glanc tak nádherně popisovat ten jedinečný akt :)) všichni autoři máme něco svého, protože na můj osobitý styl je tahle kapitola prostě "moc", napsala jsem na začátku přesně to, jak to vidím já a kolik jsem od toho čekala a splnila či nesplnila =) každý kdo píše má prostě svoje hranice kam jde a nejde co popíše do detailů a co nechá, aby si čtenář vysnil či představil :) a já se stále psát učím, jsem pořád na začátku a snažím se na to jít postupně.. takže zatím se to někomu může zdát málo, pro někoho je to zase naopak až moc... Víš? =) neumím to vysvětlit, to je jedno =))

jinak mě strašně fascinují ty hvězdičky v komentářích, jak v nich popisujete, co se s vámi právě děje =D to je sladký :)

Díky :-* =)

27 sisa sisa | 30. března 2008 v 14:40 | Reagovat

ouuuu toto bolo neskonale kráásne, nadhera, jako na toto som dllllho cakala a poviem vam stalo to za to....asi desat minut som na to este cucala....uplna ale uplna dokonalost...ja uz vazne nemam slov....krááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááása :o)

28 Quiquilla Quiquilla | E-mail | Web | 30. března 2008 v 15:12 | Reagovat

*umřela*

29 Quiquilla Quiquilla | E-mail | Web | 30. března 2008 v 15:24 | Reagovat

To je vážně dokonalý =) Jakože mi chvilku trvalo, než jsem to vydejchala =D Upe úžasný <3

30 wEv wEv | Web | 30. března 2008 v 15:26 | Reagovat

*nedýchá* ...ty prostě nezklameš,každý díl má něco do sebe....a tenhle je naprosto ...nepopsatelný !!! díky Syhynko x)

31 aduska aduska | Web | 30. března 2008 v 15:34 | Reagovat

bože to je tak sladký upe jak je Ben ohleduplnej mě to málem rozbrečelo :) dokonalost sama. krááása,

32 Žabička Žabička | Web | 30. března 2008 v 16:32 | Reagovat

*slintá, až se to rozmazává po klávesnici*

Naprosto d-o-k-o-n-a-l-ý!!!!

*utírá sliny a jde si to přečíst znovu*

33 Domiii Domiii | E-mail | Web | 30. března 2008 v 16:51 | Reagovat

bože Syhýýý...já sem opravdu mimo a....nevim co budu dělat příštích dvacet minut,protože se z toho jen tak nevzpamatuju...

číst znova si to tet nebudu 1.asi bych se nevzpamatovala nikdy 2. zničilo by ten opar euforie z prvního šoku a to já nechci,takže si to přečtu znova večer :)

*neustále němě otevírá pusu a oči koulí do všech stran*

34 Kiki Kaulitz Kiki Kaulitz | Web | 30. března 2008 v 16:55 | Reagovat

*prásk hlavou o stůl*

35 Verushka Verushka | 30. března 2008 v 17:22 | Reagovat

nádhera, nejvíc roztomilý a sladký, nemám co dodat.. ♥

36 Dania Dania | E-mail | Web | 30. března 2008 v 20:41 | Reagovat

Syhraelko, ty víš, že já tvoje povídky miluju. A tahle, to je prostě skvost!!! naprosto dokonalé. Musím říct, že jsem snad ještě nic tak úžasného nečetla.

37 Kyra Kyra | 30. března 2008 v 21:23 | Reagovat

promiň, Psycho Candy, ale to jde fakt vyádřit jenom jedním velkým ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!! *jede na prázdno*

38 yellow_duck yellow_duck | Web | 30. března 2008 v 21:53 | Reagovat

Ou yeaaaaa.... ♥__♥

39 Theodor Theodor | 30. března 2008 v 22:11 | Reagovat

LOVE IT!!!!

40 Chris Chris | Web | 30. března 2008 v 22:18 | Reagovat

*jsem úplně mimo* tohle je něco tak dokonalého, že nevím kde bych dokázala najít slova, která by popisovala něco tak úžasného, nádherného, vzrušujícího jako je tato povídka............ jsem z ní mimo a tento díl byl něco, co se na hodně dlouho dobu zaryje do mé paměti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

41 mykerina mykerina | 31. března 2008 v 11:00 | Reagovat

mno ...:D:D: tak poslední den co sem na netu..sem s tím otravná já vím:) ale jinak Syhy přeju ti perfetkní pokračování, můzu na pasní a já nevím co všechno..prostě hodně hodně inspirace,,,,,, snad budu mít někde možnost si to dočíst... a pokochat se  užásyným pokračování ttéto užasné povídky...a vlastně včech tvých povídek.... tím myslím tu novou co së chystáš napsat protože Weihnachten bylo něco žásného..... hlavně Christy..... mno skončím s vykeccávkou *slzí mi očka* papa :-*

42 Akkira Akkira | 31. března 2008 v 19:17 | Reagovat

uff....snažím se nadechnout...to bylo....krásný...dokonalý

syhy, že se za tohle stydíš??....nemáš vůbec za co, protože to bylo prostě nejvíc

Jdu na to ještě jednou, protože na poprvé se jejich poprvé vážně vstřebat nedá:)

syhy...klaním se...jsi vážně úžasná:o**

43 Kajess Kajess | Web | 31. března 2008 v 20:49 | Reagovat

To bylo... Páni... To bylo prostě dokonalé, Syhrael! Fantastické ;)

Jestli se za to stydíš, tak okamžitě přestaň ;D

Áááá, božee, to je skvělý O_____________o

44 Goddy//Milujme borůvky! Goddy//Milujme borůvky! | E-mail | Web | 1. dubna 2008 v 7:27 | Reagovat

Goddy už není! Už odletělaaa *.*

45 JoRa.IvLu JoRa.IvLu | E-mail | Web | 1. dubna 2008 v 9:58 | Reagovat

"úžasem nemůže mluvit a nijak jinak komunikovat" já nemóžem nááááááááááádhera úžasný.........oči přileený k monitoru a faktiš skoro nedýcham.....s tim a kondomama to bylo sperzní =DDD

Nevíte kde se daj sehnat? =DDDDDD

no tak už ten komentář u končim ptž mi přes rameno čumí učitel=DDDDDDDDDDDDD

46 Deniska Deniska | Web | 2. dubna 2008 v 11:50 | Reagovat

Syhynkoo!!

Ähm, tady to bude na dýl, nechci se totiž vyjadřovat jen k poslední kapitole ... Protože jsem celý příběh přečetla téměř na jeden nádech (když nepočítám to, že jsem v úterý musela do školy xD) tak bych ti chtěla rovnou napsat, jak to na mě celé působí od začátku ... Řeknu to asi takhle - nic lepšího a dokonalejšího jsem v životě nečetla ... Od samého začátku je to dokonale procítěné, jsou tam všechny pocity štěstí, strachu, lásky a odmítání ... Člověk se snadno dokáže aspoň malinko vžít do děje, do pocitů jednotlivých postav ... Já konkrétně osobně jsem si uplně zamilovala Borůvku - až na něj žárlil můj milášek Tomášek xD Ať už je to jen vymyšlená postava, nebo fakt, ten kluk mi neuvěřitelně přirostl k srdci ... V noci na něj myslim a nemůžu usnout a přes den je to to samé :o)) Jednou bych chtěla poznat někoho, jako je Borůvka ... Protože tenhle človíček by toho v sobě měl tolik, jako jen málo lidí ... Prostě tohle mě naprosto dostalo, borůvka, Bernard, ale i Filip ... Toho mám taky ráda :o)) Nooo, ale to je už jedno, už jsem ti napsala, co jsem chtěla a teď jdu k té poslední kapitolce, kterou jsem shltla nejrychleji :o))

Bylo to něco dokonalého!! Naprosto mě odzbrojil způsob, jakým to bylo napsané .. Jak jsi popsala Alanovo pocity i Benův strach a touhu v jednom .. Bylo to moc pěkné, procítěné a nehorázně vzrušující !! Prostě to splnilo to, co jsem od toho očekávala ... Prostě a jednoduše - POVEDLO SE TI TO NA VÝBORNOU !! a já ti za to děkuju ... Za celou povídku, protože nic lepšího jsem ještě nečetla !!

Už se těším na pokračování !! ♥

47 Klarit<3 Klarit<3 | 2. dubna 2008 v 19:20 | Reagovat

Připojuju se Denisce a zárověň se moc omlouvám, že sem nekomentovala dřív, ale nešlo to, když sem věděla, že další kapitola je ode mě daleko jenom 2 kliknutí:) Ale polepším se určitě:)

Hrozně dlouhou dobu sem hledala povídku, která by měla duši, jako má tahle... Prostě už jenom ta neuvěřitelná křehkost toho, co se mezi Borůvkou a Bennym děje, co k sobě cítí a vůbec, je bechderoucí... A to, jak se jejich vztah k sobě vyvíjel, všechny ty překážky... Nebo charaktery postav.. Nebo děj, který dokresluje naprosto dokonale celou povídku.... Aaaaaaaaaaaaaaaaaaach-.-.-.-.-.-.-.-.-. *inlove*

Strašně moc děkuju za tuhle povídku. Naplňuje mě něčím nepopsatelným. Feeenk juuuuu opravdu moOoOoOoOoc:)

A k téhle kapitole--->

Nemáš se vůbec za co stydět....:) Je to..... Je to..... Je to..... Už víÍíÍíÍíÍíÍím: Nepopsatelné... *in love* Málem sem se rozplynula.. Hlavně u toho jak Bernnard říkal Alanovi:"Jen mě kousni."*in love* Snad se někdy vzchopím a napíšu něco srozumitelnějšího...:)

48 Segra Segra | Web | 2. dubna 2008 v 19:21 | Reagovat

víte čeho jsem si teďkaj všimla? že Kvido měl v pondělí svátek *IN LOVE* Sem se jen tak podívala a tam jméno Kvido xP

49 mykerina mykerina | 2. dubna 2008 v 21:34 | Reagovat

teda syhynko..zase du otravovat,ale............ daaaaaaaaal ::D:D::D" rel="nofollow">D:D:D:D::D

50 Zuzik Zuzik | 3. dubna 2008 v 8:06 | Reagovat

To bylo fakticky skvělý (asi tě uz nebude bavit cist to furt dokola ale nevim jak jinak to napsat) jak byl benny milej a matěj a filip a ... No prostě skvělý bys na sebe měla být pyšná ne se stydět.

51 Nana Nana | 3. dubna 2008 v 16:11 | Reagovat

Omlouvám se, že to píšu sem, ale chodí jsem dost lidí co buď píšou, nebo čtou, nebo obojí=D slash. No a na blogu www.i-c-e.blog.cz je sčítání nás zvrhlíků =D, tak jestli chcete, tak se přihlašte =)

52 wandouzz wandouzz | Web | 4. dubna 2008 v 15:13 | Reagovat

stejně jako klarit která mě ve čtení předběhla :D píšu svůj první komenář k povídce protože to prostě nešlo....Opravdu jsem nikdy nečetla něco, co by mě tak poznamenalo a v tak krátké době :-) píšeš opravdu pozoruhodně, už to začala číst i moje mamka. Když říkám poznamenalo tak totálně O___o tyyyvogo to uplně leze na mozek. Úplně mě to mění zevnitř místo mozku mám jednu velkou borůvku. Jednoduše : Smekám paruku milá drahá :D :-) borůvkový čajíček v polici....borůvková marmeláda napsaná na seznamu nákupů shání borůvkové tělové mléko....Je to prostě zase něco jiného nového dobrého :-) Moc pěkné :-) Asi neumím chválit, ale snařím se aspon maličko, snaha by se mohla cenit....úžas....

53 Peťushka Peťushka | E-mail | 4. dubna 2008 v 19:40 | Reagovat

Pomoc :D Zachraňte mě někdo!!! xD To bylo úžasný.. jako, docházejí mi slova.. pro takovou krásu ani nejsou slova, ty vole xD Prosím, Syhy, prosím, pokráčko! Opravdu je to nutné...:D Víš co? :D Měli bychom ti za ty díly platit...:D Protože je to tak úžasné, že by to měla být kniha..:D normálně.. wow xD

54 Quasha Quasha | Web | 4. dubna 2008 v 22:24 | Reagovat

už si pomalu připadám jak kkt, že sem chodím každých patnáct minut, vím že si to slíbila přes víkend, ale já naivka si furt myslím, že se nad náma slituješ a hodíš to sem ještě dneska =D

55 SuRoo SuRoo | 22. dubna 2008 v 18:24 | Reagovat

Mě to prostě úplně vyrazilo dech...doslova! Když sem to dočetla, tak jsem se jen zmohla na jednu věc: zasněně čumět asi čtvrt hodiny na monitor jako nějaký blázen. Nevěděla sem, co dělám, chtělo se mi hrozně moc brečet a zároveň šíleně smát...podívej se, co se mnou ta tvoje povídka dělá!! :-DD

56 bajunecka bajunecka | 9. července 2008 v 13:12 | Reagovat

je to moc pěkně napsaný,ale myslím,že tam něco chybí,přece jenom tohle byl fakt důležitý okamžik a ty ho takhle zkrátíš :) ale jinak moc pěkné

57 Janet Janet | Web | 13. září 2008 v 22:16 | Reagovat

nedýýcháááám absolutně néééééé

58 eN eN | Web | 23. října 2008 v 21:46 | Reagovat

O_O sakra mám z toho třesavku, jak...jak dokážeš tohle?

ne vážně ty musíš být jednou spisovatelka, protože fakt nevim proč mrhat takovym talentem na něco jinýho

59 uNhApPiNeSs ^^ uNhApPiNeSs ^^ | Web | 27. října 2008 v 20:08 | Reagovat

ACH BOŽE!!

Tohle je na mě moc!!

Neusnu dneska!! xD *in love*

AAAAAAAA

60 DaZzlinka DaZzlinka | Web | 15. listopadu 2008 v 21:10 | Reagovat

já jsem z toho upe omráčená... ještě se třesu napjetím co bude na dalším řádku....Soucítím s Alánkem ptž do tho otvoru...no to asi fakt muselo bolet :D

Tohle se opravdu moc povedlo... ale příště mi to Syhy nedělej jinak umřu na nedostatek kyslíku...zapomínala sjem u toho dýchat... :) :D

61 IchbinTeufelin IchbinTeufelin | E-mail | Web | 29. prosince 2008 v 1:33 | Reagovat

dokonalejší díl jsem snad nečetla...x) mohla bych ho číst pořád dokola...x)

62 Nika Nika | 14. května 2009 v 18:51 | Reagovat

jednoduše řečeno, dokonalost <3

63 Martin Martin | 13. února 2011 v 13:05 | Reagovat

Tak táto časť,bola popísaná dokonale,práve ten tvoj štýl písania,ktorý máš je ten správny,nenásilný a predsa vzrušujúci..Dakujeme..:)

64 Zuzana Zuzana | 18. listopadu 2011 v 19:39 | Reagovat

oslintaná klávesnica a totálny výmaz mozgu. Krása dokonalosť a ani neviem ako by som ešte napísala čo cítim...♥♥♥♥♥♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama