Myrtilles - 4.kapitola II.řada část ( 3 )

10. května 2008 v 1:01 | Syhrael |  ○○○ MYRTILLES 2
,,Ale no tak, Borůvko..." špitl Ben chlácholivě a otočil se na bok, aby na Alana lépe dosáhl. Položil mu dlaň na nahá záda a pohlazením mu shrnul přikrývku až těsně pod zadek.

Alan se zachichotal a zabořil hlavu do polštáře.
Bernard ihned stáhl ruku zpátky a zatvářil se ignorantsky, jakože sáhnout na něj nikdy neplánoval.
Alan pomalu zvedl hlavu a zhluboka se nadechl, protože přísun kyslíku mu při pohledu do očí jeho milence docházel, a také se k něčemu chtěl odhodlat... Instinktem vycítil, že je vzácná chvilka. Potřebují vzbudit důvěru.
,,Ale já chci, aby ses mě dotýkal..." zašeptal něžně. Nemohl mu to odepírat, vnitřní strach a zábrany by on sám nikdy nepřekonal... V ten okamžik se pevná ruka znovu opojně ocitla na jeho ramenech, jako ve snách si pohrávala s prameny vlasů a opájela se sytou fialovou.
Alan se smířeně prohnul v zádech a slastně zaklonil hlavu. Dával najevo, vybízel...
Jejich rty se setkaly ve vášnivém polibku. Už nebylo odmítání a jediné východisko se pevně zavřelo, když se Alan ocitl uvězněný pod jeho tělem, jehož touhy byly tak dlouho utlačovány.
,,Budeš ke mně něžný, ano?" zašpital Alan bojovně a trochu se mu vzepřel, protože potřeboval souhlas.
Bernard nedočkavě zatřepal hlavou na znamení souhlasu. Rysy jeho tváře změkly a zjemnily, polibky na chlapcův krk a ramena, zahalená látkou trička na spaní, se staly opatrnějšími. Dravost pomalu ustupovala do pozadí, když si Bernard uvědomil, že nemusí dávat najevo převahu. Alan se sebou nechal manipulovat a nebránil se. Neměl důvod, tetování Bernard viděl, na výčitky ze včera Alan zapomněl. Bernard nikoliv, chtěl dát chlapci najevo, že pro něj jejich vztah hodně znamená. Neuměl to popsat lépe než fyzickým přiblížením, ohledně vyznání lásky byl vždycky zdrženlivý, ačkoliv Alana doopravdy miloval a jistý si tím byl, měl strach, že tichým zašeptáním to zakřikne a pokazí. Namísto zbytečných slov, co by nedokázaly ani ždibečkem vyjádřit hořící plamen mezi nimi, vyhrnoval Alanovi dlouhé tričko.
Opřel se lokty vedle boků chlapce. Sklonil hlavu jako kočka a zblízka si prohlížel poměrně dobře se hojící tetování.
Alan nevěděl, kam s rukama, proto je váhavě položil Bernardovi na ramena a konečky prstů kroužil po nahé pokožce.
,,Dobře se to hojí..." usmál se Bernard na čínský znak a kousek od bolavého místa otiskl své žádoucí rty. Okamžitě ucítil chuť vanilky a ostružiny.
Alan slabě vzdychl a odvrátil pohled stranou od zrcadla, jež jeho smyslům přivádělo útrpnou rozkoš. Stejně tak jako sám Bernard. Vysvobodil chlapce ze zajetí oblečení. Až když byl Alan úplně nahý a studem poněkud rudý, teprve potom se Ben mohl spokojeně usmát. Přitáhl si jej za stehna těsně na klín. Alan nadrženě zavzdychal. Nešlo tomu odolat, touha byla silnější než strach.
,,Očividně se ti takové zacházení líbí," Komentoval to Bernard, soustředící se jenom na to, aby dal chlapci najevo, že mu nechce ublížit, ale zároveň už nedokáže couvnout. I kdyby se Alan sebevíc vzepřel.
,,Líbí se mi, když se mě dotýkáš, i když mám trochu strach," odpověděl Alan tiše.
Bernard sklonil hlavu k jeho ramenům. Místo hry rtů zapojil jazyk. Jemně se jím dotýkal nahé pokožky.
,,Řekl jsem ti, že po tobě nic nechci, Alane, a z toho, co chci dělat já, mít takové pocity nemusíš..."
Naznačil, bříšky prstů pohladil jeho bradavky, které byly na dotek tak citlivé. Bernard pozoroval chlapcovo slastné zavření očí.
Opatrně vzal jednu ze dvou rudých malin do úst a dráždil ji špičkou jazyka.
,,Bože, Bernarde, tohle... tohle mi nedělej..." zaúpěl Alan maximálně vzrušeně.
Bernard ignoroval chlapcovy ruce, které jej tahaly za prameny tmavě blonďatých vlasů.
Miloval ovoce... Přesunul se na druhý vztyčený hrbolek a jemně jej skousl rty. Tahle hra se mu líbila, několikrát ji zopakoval, dokud Alan vášnivě nezasténal a jeho prsty nezačaly Bernarda zuřivě tahat za každý vlásek.
,,Ty šibale..." usmál se Ben a dýchl mu na krk, který předtím láskyplně olízl, takže Alanovi teď naskakovala husí kůže ze střídání horka a chladu.
Chlapec se trochu začervenal ve tvářích, plaše sklopil pohled a byl očividně vzrušený, protože nevěděl, jestli je vhodné dávat tolik najevo svoje emoce. Styděl se. Měl dojem, že pocitu studu se před sebejistým Bernardem nezbaví nikdy.
,,Líbí se ti to, jak se tě dotýkám?"
Ben jej pohladil prsty po tváři. Alan přitakal. Zrychleně dýchal.
,,A jak by sis přál, abych se tě dotýkal?" Zašeptal Bernard a políbil ho na čelo.
,,Neboj se a řekni mi to. Udělám to."
Alan trochu zapištěl, Bernardova dlaň využila nahoty jeho těla a sahala mu na boky a do klína.
Alan nevěděl, co se mu líbí a o to, co by se mu líbit mohlo, se bál požádat.
Ben se pobaveně culil. Přitvrdil své plaché doteky.
,,Nebudu se ptát..."
Alan zabořil hlavu do polštáře.
,,Takže přitvrdit." Odpověděl si Ben a v jeho očích si hrála pobavenost se smyslností.
Vzepjal se nad chlapce, uchopil jeho úd do levé dlaně a pravou se opřel vedle Alanovy hlavy. Byl mu tak blízko! Díval se do jeho očí posetými odříkáním.
Tvrdá dlaň skoro dospělého muže laskala vzdouvající se penis, jenž se pod každým dotekem slabě zachvěl stejně tak jako chlapcovo vzdychání.
,,Co mi to děláš..."
Alan zavřel oči a slabě pootevřel rty. Tolik se mu to líbilo. Bernard si prohlížel jeho tvář nabitou vzrušením a touhou.
Políbil jej na ústa. Špičkou jazyka si vydobyl spletitou cestičku od konečků voňavých borůvkových vlasů na chvějící se břicho a boky. Foukl mu přesně na pupík a podíval se Alanovi do očí. Alan se zachichotal a mrskl s sebou jako hádě.
,,Lechtá to," špitl něžně a protáhl se slastí, protože Bernardova ruka několikrát přejela po celé šířce penisu a nakonec jej přitiskla na břicho.
,,Vím přesně, co chceš..." ozval se Ben svádivě a jemně roztáhl chlapci nohy od sebe. Pažemi se opřel o jeho stehna a Alan si připlácl dlaň na ústa a kousl se až vyjekl, sotva se horký jazyk dotkl špičky jeho vzrušení a svádivě ji laskal.
Chlapcem projela neovladatelná vlna touhy. Hlasitě zasténal a stud byl tentam. Vůbec si neuvědomoval svět kolem sebe, vnímal jen příjemný vánek od pootevřeného okna, matný rozpitý pohled v zrcadle nad sebou, kde viděl jejich nahá těla a Bernardovu blonďatou kštici, co jej šimrala na bocích a břiše.
,,To je kouzelný!" zalapal Alan po dechu a nahmatal pod prsty přikrývku. Sevřel ji pevně v dlani a instinktivně oddaloval nohy od sebe, aby jeho polibkům poskytl větší přístup. Toužil po nich, prahnul, sténal a vybízel jeho ústa, aby si ho vzala. Maximálně se tomu poddal a to Bernarda uspokojovalo jako nic jiného na světě.
Sevřel jeho penis mezi rty a pomalu po něm klouzal od špičky ke kořeni. Alan sjel prsty po své tváři a naklonil hlavu na stranu. Ještě nikdo se jej takhle intenzivně nedotýkal a neukazoval mu svou důvěru. Chlapec si toho nesmírně vážil.
Místností se ozýval jenom lehounký letní vánek chladného rána, tlumené vzdychání Alana a Bernardova tišivého šepotu, smíšeného se zvrhlými mlaskavými zvuky, které pokaždé nutily Alana k ještě intenzivnějšímu nadechování. Opřel se loktem o polštář a trochu se podsadil v bocích. Sklouzl pohledem na svůj podbřišek a zvrátil hlavu dozadu. Díval se do zrcadla a v opojení položil dlaň Bernardovi na týl. Jeho hlava se pohybovala v občasně změněném rytmu. Zvedl krátce pohled k chlapci a nechal penis sklouznout ze svých úst. Líně se olízl jako kočka a decentně se usmál.
,,Nelíbí?"
Naklonil se nahoru a políbil Alana na rty. Polibek mlaskl a chlapec potřásal fialovou hřívou.
,,Ještě, prosím..." přejížděl nehty po jeho svalnatých ramenech a nechal tam vyrytou prosbu.
,,Jsi si jistý?" polechtal ho Ben škádlivě.
Alan zaúpěl a dravě zapředl jako kotě.
Bernard místo odpovědi sklonil hlavu zpátky do jeho klína. Alan zavřel oči a zapřel se dlaněmi o polštář. Stále držel s Bernardovýma očima hluboký kontakt. Byl moc vydrážděný, věděl jistě, že za moment exploduje. Bernardova ústa mu přinášela rozkoš, opatrně sála jeho penis a vybroušený jazýček se pokoušel propracovat hlouběji. Olizoval jemnou kůžičku pod penisem a na varlatech. Pohrával si s nimi a bral je do úst. Dlouze je sál. Díval se chlapci do očí a občas spokojeně zamručel, aby mu dal najevo, že tohle se stane jejich každodenním budíčkem na krásný den. Bernard si tvrdě bral, co mu bylo odpíráno. Vzrušovalo jej, když slyšel Alanovo vzdychání a šepot svého jména. Miloval okamžiky, kdy si Alan položil jeho dlaň na hruď a nechal jej poznávat tlučení srdce...
,,Já už to nevydržím..." zakňučel Alan po chvilce soustavného zadržování dechu. S pootevřenými rty sledoval, jak jeho úd mizí v Bernardových ústech celý a na dlouhé vteřiny tam zůstává. Chlapec se z pevného sevření rty pokusil vymanit. Jeho krátké steny se staly zoufalejšími. Vzrušení téměř bolelo a nedalo se vydržet. Boky se mu samovolně rozklepaly. Hladil Bernarda po vlasech a díval se, jak z jeho koutku úst vytéká pramínek mléčné tekutiny. Čirý provazec horkého sperma se svezl na povlečení. Alanovy lokty se roztřásly a neudržely váhu těla. Chlapec spadl zády zpět na polštář a přitiskl si dlaně k ústům, aby nekřičel nahlas. Neuměl to ovládat. Napjal se v zádech a rukama tápal dolů pod sebe. Nahmatal jeho dlaň a silně ji stiskl. Ucítil příjemné zamrazení v konečcích prstů a Bernardovy vlhké horké rty, které si prolíbaly cestičku od boků ke hrudníku. Krátce se zastavily u temně prokrvených bradavek.
,,Už ne, Bernarde, prosím... netrap mě..." zaškemral Alan vysíleně pološeptem a zavřel oči. Cítil strašné uvolnění a únavu zároveň. Teplo Benova těla, které se na něj položilo a sevřelo jej v náručí. Vnímal laskavé ruce, které mu roztíraly sperma po stehnech a břiše, které ho ubezpečovaly, jak moc jsou tyto chvíle důležité.
Alan položil ruce svému milenci kolem krku a přitáhl si jej k sobě. Téměř se pod jeho silným tělem ztrácel a opájel se dravostí, která z něj vyzařovala. Věděl, že Bernard to chce, že bez toho nedokáže být déle jak několik sekund. Byl si jistý. Že mu může důvěřovat, že nemusí mít strach.
Opatrně roztáhl nohy od sebe a pokrčenými koleny stiskl jeho boky. Přitiskl se rty na jeho spánky. Třel si zpocené čelo o jeho vlasy.
,,Vezmi si mě..." zašeptal oddaně a úplně se mu podvolil.
Bernard se neodvážil pohnout. Nemohl to udělat. Nezáleželo mu na vlastním sebeuspokojení.
,,Neudělám to, Alane..." zašeptal vlídně a pokusil se od něj odtáhnout. Pohlédl mu do očí. Sotva se pokusil nadzvednout, Alan jej opět pevně stáhl na sebe.
,,Chci to..." sykl Alan tvrdě a byl si jistý.
,,Miluj se... se mnou..." zopakoval.
Bernard krátce vydechl. Váhal. Naposledy mu způsobil bolest. Neovládne se. Nemůže mu ublížit a zkazit mu tuhle chvíli.
,,Nemáme tu žádný gel..." zaprotestoval a Alan mu položil prst na rty.
,,Tohle není důležité. Poradím si sám."
Bernard už neprotestoval, když jej chlapec povalil na záda, osvobodil jej z oblečení a potěšeně se mu usadil na klíně.
,,Alane..." zašeptal obdivně a vzrušeně. Posadil se a opřel se zády o rám postele. Sevřel jeho boky mezi dlaněmi a opojně sledoval, jak si chlapec opatrně vyhoupl na kolena a rukama se opřel o jeho ramena. Byl trochu výše než Bernard. Pohlédl mu do očí a vlasy jej pošimral na nose.
,,Musíš mi trochu pomoci..." zašvitořil obvyklým svůdným tónem. Vzpomněl si na pocity před chvílí, kdy jeho jazyk cítil tak blízko svého těla...
,,Nerad bych ti nějak ublížil, Ali..." odpověděl Ben měkce, když zjistil, že Alan mu pohlíží do klína s poněkud sevřeným hrdlem, protože to ono, co se tam tak panovačně tyčilo, nevypadalo bezbolestně.
Chlapec se culil Bernardovu ušlápnutému výrazu.
,,Věřím ti," políbil ho na čelo. Uchopil jej za zápěstí a přiblížil si jeho prsty k ústům. Bernard pochopil. Ukazováčkem a prsteníčkem pronikl hluboko pod chlapcův jazyk a volnou rukou se opatrně laskal po klíně, aby svoji vzrušenost vyburcoval na extázi a nemusel Alana příliš dlouho trápit. Bernard se doopravdy bál. Nepoznával svoji starost o druhé, Ben dříve bral jen ohledy na sebe a svoje blaho. Vztah s Alanem byl o něčem jiném.
,,Au!" zasmál se Bernard a pokusil se vyprostit prst z Alanova sevření.
,,Pusť, pusť, Alane..."
Alan přestal okusovat Bernardovy prsty. Roztáhl nohy ještě víc od sebe a trochu se předklonil. Položil si hlavu na jeho ramena a rty se jemně přisál na opálenou pokožku.
Ben putoval bříšky prstíků po záhybech chlapcovy páteře. Na zadečku se poněkud zarazil. Alan nahmatal dlaní jejich vzrušené penisy a obou se střídavě dotýkal.
,,Šíleně mě vzrušuješ..." zašeptal mu Ben do ucha, než opatrně pronikl prstem do jeho těla.
,,Ach," vzdychl Alan trochu nepříjemně a cukl sebou. Bernard zašeptal konejšivou melodii a chlapec se mu opatrně poddal. Oddálil se od jeho těla a podklesával v kolenou.
,,Za tohle chci pořádnou snídani..." zašvitořil, aby uvolnil chtíčem probitou atmosféru. Bernard zamručel na souhlas. Soustředěně mnul svůj penis mezi prsty a stále zrychloval tempo.
,,Nechej mě tě ochutnat... na chvíli..." zašeptal chlapci do ucha a Alan pomalu dosedal na jeho penis. Měl strach. Než se stačil nadechnout, Bernard nahradil něžné doteky prstů špičkou svého vzrušení.
Alanovo tělo instinktivně odmítalo a chlapec se nedokázal uvolnit. Bernardovy dlaně stiskly jeho boky až příliš silně, a i přes mírné protesty si stáhly chlapce plnou silou do klína.
,,Au... Bernarde, ty zvíře, to bolí!" zabušil mu Alan pěstičkou do zad a pevně stiskl víčka k sobě, aby skryl několik slz bolesti.
,,Jsi nádherný..." odpověděl Bernard očarovaně a něco si pro sebe mumlal. Těsné sevření a intimita chlapcova těla jej dostávala na maximální dno chtíče. Na temné dno.
Alan si schovával hlavu pod jeho rameno a nehty mu škrábal po rozpálených zádech.
Ben ho políbil do vlasů.
,,Neodolatelný..."
Alan zabručel několik polských slov.
,,Nebrblej, lvíčku..." odvětil Ben.
,,Lvíčku?" zastříhal Alan ušima a zvedl hlavu. Překvapeně se na Bernarda podíval. Bernard nepoužíval zdrobněliny. Nikdy. Tohle byla jeho taktika, jak chlapce uvolnit.
,,Lvíčku." Přisvědčil Bernard a otupěle setřel chlapci pár slziček z tváří.
Alan úplně zapomněl na nepříjemné pocity a překvapeně hnětl Bernardova ramena.
,,Nikdy mi neříkáš takhle..."
,,Nelíbí se ti to?"
Bernard využil jeho nepozornosti a uchopil jeho penis do dlaně. Lehce jej hladil konečky prstů a mnul jej v dlani.
,,Je to... milé," usmál se Alan. Překvapeně se zavrtěl. Cítil jistou úlevu, uvolnění. Bernardovy dlaně automaticky hýbaly s chlapcovými boky.
,,Jestli mi chceš ještě jednou sdělit, že jsem zvíře, měl by sis pospíšit, Alane, protože v tobě moc dlouho nevydržím..." zašeptal mu Ben do ucha svádivě a zrychloval pohyb ruky v chlapcově klíně. Sevřel mezi prsty naběhlý žalud a mezi téměř neviditelnou rýžkou přejížděl palcem.
Alan zaúpěl blahem.
,,Tohle se mi líbí," zamlaskal s přivřenýma očima. Bernard přitakal, už dávno pochopil, co má Alan rád. Ruku trochu zvedl. Aby na ni Alan dosáhl, musel se zhoupnout v bocích. Chlapec byl do nádherných pocitů z laskání tak zabraný, že to neváhal udělat. Vzápětí se mu zatočila hlava rozkoší, musel ten pohyb zopakovat znovu a znovu. Dosahoval na Bernardovu dlaň a přirážel se na jeho břicho s čím dál větší vervou. Už necítil bolest. Vnímal jenom jejich vzájemné spojení a pravidelné Bernardovy vzdechy, když v jeho těle vyvrcholil. Několikrát za sebou a stále neměl dost.
Až když se Alanovo tělo napjalo v posledním přívalu tužby a on si nechal jeho spermatem smáčet břicho, teprve potom postel pod nimi naposledy zavrzala a Alan se slabě usmál. Úlevně se protáhl a ještě několik okamžiků jej nechal poznávat své tělo. Prsty pročesával jeho vlasy, díval se mu do zamilovaných očí a líbal jej něžně na špičku nosu.
,,Bylo to krásné..." poděkoval mu a zoubky stiskl jeho nos. Bernard se zakřenil. Byl neuvěřitelně vyčerpaný a spokojený, šťastný. Pohladil Alana po zádech a neodolal. Pleskl jej přes zadek.
,,Zvrhlíku." Zašklebil se Alan a jemně se od něho odtáhl. Stále spočíval dlaní v jeho dlani a ty okamžiky stálého spojení si vychutnával. Posadil se na kraj postele a zvykal svoje tělo na pocity nepříjemné svobody. Chtěl zůstat s Bernardem spojený navždy. Věřil mu, neskutečně mu důvěřoval!
,,Nadělali jsme tu nepořádek..." zašeptal a jemně zčervenal, když pohlédl na několik skvrn v polštářích a povlečení. Celou ložnicí byla cítit ta známá vůně po milování, čerstvý vánek z venku a jejich smíšené parfémy.
Bernard chlapce objal zezadu kolem pasu. Dlouze jej líbal na krk, jakoby mu děkoval.
,,Běž do sprchy. Uklidím to a přijdu za tebou."
Alan se potočil. Opětoval jeho pohlazení po tváři. Nemohl se těch doteků nabažit!
,,Pomůžu ti..."
,,Ne, běž," usmál se Ben a ze skelného pohledu bylo znát, že jím tohle milování příjemně otřáslo a on potřebuje být pár minut sám, aby si to dostatečně uvědomil a přebral. Alan pochopil.
,,Přijď za mnou. Doufám, že jsme nevzbudili Filipa..." zahihňal se. Přehodil přes sebe osušku a cupital ke dveřím. Cestou otevřel všechna okna.
Pootevřel dveře na chodbu a zhluboka se nadechl. Třásl se. Třásl se štěstím a zamilovaností.
,,Alane...?" oslovil ho Bernard váhavě.
Chlapec zůstal stát.
,,Ano?"
Bernard se nadechl. Teď je ta správná chvíle, už nemá proč by to skrýval.
,,Miluji tě..."
 


Komentáře

1 Terry Terry | Web | 10. května 2008 v 2:15 | Reagovat

Ach bože... Já umřuu! :-OO To je tak naprosto dokonalé! :-**. Konečně jsem se dočkala toho vyznání! x) Je to prostě perfektní!!!!!

2 Sendy Sendy | Web | 10. května 2008 v 2:34 | Reagovat

:)

ah xD vidíš Candy?

jen jsem řeka, že to chce častěji, už je to tu xD

to jso uvěci, to jsou věci :D:D:D

3 caroll caroll | Web | 10. května 2008 v 9:31 | Reagovat

*otupělí výraz*

za to dobu čekání to stálo..:)

4 Katush Katush | 10. května 2008 v 9:58 | Reagovat

..omg..tak tohle byl snad nejkrásnější díl x))...úžasný...

5 Rikka Rikka | 10. května 2008 v 10:20 | Reagovat

wow.. to je krasny, uzasny, DOKONALY!!!!!!!!!!!

6 Tanya Tanya | 10. května 2008 v 10:38 | Reagovat

to je tak krasne...

7 Cera Cera | Web | 10. května 2008 v 10:40 | Reagovat

*dezorientovaně hledí před sebe, neschopna dýchat hledí na monitor a zaří jako sluníčko*

*Mozek: Je totiž debil*

*Cera: Happpy!!!!*

*pika pika*

*zářííííí*

8 Cathy Cathy | 10. května 2008 v 11:24 | Reagovat

úžasný naprsto dokonalý:-*

9 *Moniq* *Moniq* | Web | 10. května 2008 v 11:26 | Reagovat

to je...DOKONALÝ!!! naprosto úžasný...omg

*umřetá*

10 Žabička Žabička | E-mail | Web | 10. května 2008 v 11:28 | Reagovat

*umřela*

11 Claire Claire | 10. května 2008 v 12:48 | Reagovat

užasný!!!!:)

12 Goddy//Milujme borůvky! Goddy//Milujme borůvky! | E-mail | Web | 10. května 2008 v 12:49 | Reagovat

*není,odešla skákat po pokoji v extázi*

Toe lepší než vodka!

13 Liquid Skin Liquid Skin | E-mail | Web | 10. května 2008 v 13:43 | Reagovat

*JÁSÁ* *TANCUJE* *UMŘELA, ODLÉTÁ DO NEBE*

Jupííííííííííííí to je senzační, boží, úžasný, tralala mě to uplně zvedlo náladu, von mu to konečně řekl, JUPÍÍÍÍÍ... Jinak, tady spolu dělali moc hezký věci *aano, anoo, zvrhlý diblík v těle Liquid Skin jásá* xD prostě SUPEEEEEER

14 Mania Dardeville Mania Dardeville | Web | 10. května 2008 v 14:47 | Reagovat

Áno! Skvělé, naprosto dokonalé..! Berdnard je úžasný a Alan, taký sladký... Moc pěkné to bylo.

Jsem moc ráda, že je tady další, takový dlouhý, díl... ;o)

Těším se na pokračování, což je myslím samozřejmé...

15 SouLlí <3 SouLlí <3 | 10. května 2008 v 15:19 | Reagovat

Áááááááááááááááááá <333

*Bláznííííí <333*

Konečně! <3

<333

16 Leny..^^ Leny..^^ | Web | 10. května 2008 v 16:03 | Reagovat

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaw ..^^

Ah ano ano ano ! xD

17 mOušinkA fee ^_^ mOušinkA fee ^_^ | E-mail | Web | 10. května 2008 v 17:26 | Reagovat

nadšeně si tleskám...xD

Díky...

18 Eleanot Eleanot | E-mail | Web | 10. května 2008 v 18:22 | Reagovat

asi mě taky trefí.. tohle je doopravdy nebezpečné, Syhrael, věř mi, že člověk by z toho mohl mít záchvaty - v dobrém slova smyslu.. ;))

19 Amelle Amelle | Web | 10. května 2008 v 19:00 | Reagovat

OMG naprostá dokonalost x)

20 Peťushka Peťushka | E-mail | 10. května 2008 v 20:44 | Reagovat

Nevím co napsat... Dusím v sobě emoce, nejraději bych skákala a ječela radostí x) Tvoje povídka, drahá Syhy, je jedním z faktorů, která člověka udělá šťastným x) Děkuji... A těším se na další díly, které již nebudou,  jak předpokládám, tak idylické xD

21 SaJuŠ SaJuŠ | Web | 10. května 2008 v 21:17 | Reagovat

o_O Tady ten člověk, tedy Syhraelka mě chce zabít? o_O Přečetla jsem všechny části, na který jsem se od půl jedný od odpoledne těšila, díky wEv. Ale jinak v pořádku. Snažím se dýchat *rozdýchávám se* a ...a... NE, to nejde. Oni se milovali! Sakra! Jsem vzrušená, yeah, sem vzrušená. Pekelně. Chci být kluk a uspokojit se. Jsem zvědavá, co řekne Ali na ten konec.. Přijde mi to strašně rozkošný. Nevím. Líbí se mi to! Pff, proč mi přijde u týhle chvilky to LÍBÍ SE MI TO hrozně... slabá věta? O_o chci najít ještě silnější větu, která by vystihovala, jak jsem z toho vyřízená!

22 Psycho Candy Psycho Candy | E-mail | Web | 10. května 2008 v 22:26 | Reagovat

*umřetá*

jestli rychle nebude další díl tak zkolabuju <33333

23 Quiquilla Quiquilla | E-mail | Web | 10. května 2008 v 22:48 | Reagovat

To se nedá okomentovat...nemám slov =D Prostě nejlepší, dokonalý a já nwm co ještě =) Vážně nejlepší díl =) Asi znova umřu =D

*umřela*

Už se stalo =D

24 SuRoo SuRoo | 10. května 2008 v 23:24 | Reagovat

To..prostě k tomu snad ani není co dodat, já jsem naprosto neschopná to nějak smysluplně okomentovat xD úžasné, nádherné, dokonalé, fantastické, bezvadné a já nevim co ještě =D

25 Dzesi3 Dzesi3 | E-mail | Web | 11. května 2008 v 1:26 | Reagovat

prišlo to tak nečakane , že som si posledný riadok prečítala 4 krát , naozaj mu to povedal .......ach bože , kráása a zároveň nefér , lebo neviem , čo bude nasledovať potom ! ďalej ♥♥♥ najkrajší večerníček na svete x) ♥

26 Bellatrix Black Lastrange Bellatrix Black Lastrange | Web | 11. května 2008 v 8:53 | Reagovat

Panebože...rozpouštím se jak čokoládová algida

*doslova a do písmene*

Je to tak...tak krásné, tak nenásilně napsané...člověk to nečte...on to zkrátka před těma očima vidí. Jak napsala už SuRoo..nejsem to schopna teď normálně okomentovat...:) *kawai, kawai, kawai*

Vážně, je to roztomilé, ale přesto né přeslazené a upřímné...Já jsem s toho úplně hotová...jeah..ne prostě musím dýchat! *nádech výdech.....*

Ne pořád tomu nemůžu uvěřit! Oni se vážně milovali...myslím, že dneska půjdu navštívit drahou polovičku o něco dříve...musím tohle vzrušení s tohohle šileně opojnýho okamžiku někam nacpat...:) Vážně Syhrael zabíjíš mě...a to doslova...

Další...Další....*to bylo skandování*

27 Kyra Kyra | 11. května 2008 v 11:03 | Reagovat

AAAAAAAAAAA!!!!!! na to se nedá říct nic jinýho, fůůůůůůf, to je tak úžasný, Syhy, ty si génius!! regulérní génius, d-o-k-o-n-a-l-o-s-t!!!

28 aduska aduska | Web | 11. května 2008 v 12:04 | Reagovat

konečně m to řekl

29 Pájuška Pájuška | E-mail | 11. května 2008 v 13:43 | Reagovat

Jóóó,jóó,JÓÓÓ!!! konečně mu to Bernard řek♥♥ Tohle byl překrásnej dílek:)! Nevim jak si to udělala,ale já se do tho tak položila,že sem ani nelsyšela jak někdo zvoní za dveřma a že to je pěkně hnusnej zvuk xD! Ten příběh mě vždycky totálně dostane,písmenka se ztrácej a já tu scénu přímo vidím před očima!!!!! Jetšě NIKDY sem neměla z povídky tak intenzivní zážitek! Tohle dílko je prostě geniální=oD!

30 Quasha Quasha | Web | 11. května 2008 v 14:44 | Reagovat

on mu to řekl.....wuaháááá...on mu to konečně řekl...jooo...aaaa.a....dokonalost, fakt dokonalost tahle povídka, je to nádherný....a docela se netěším na to až se spolu rozejdou :-( to bude smutný !

31 Lenik Lenik | E-mail | Web | 11. května 2008 v 16:51 | Reagovat

Jéééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé....krásné, nádherné, báječné, senzační, okouzlující, Překrásné, přenádherné, přebáječné, přesenzační, přeokouzlující:-D...nemám slov ale stejně je ten konec nejlepší...,,Miluji tě"

32 Klarit<3 Klarit<3 | 11. května 2008 v 18:01 | Reagovat

No WOW.... Už od začátku jsem se držela a slibovala jsem si, že se nerozbrečím, ale taposlední věta mě dostala... Celá tahle kapitola(smekám nad její délkou:-O) byla tak emočně nabitá, že to budu rozdýchávat dlouhou dobu, ale nevadí mi to ani trochu..:) A málem jsem se nad Borůvkou rozplynula:D *in love* Jak tam zmatkovala v kuchyni *in love*.. Jdu si dát hlavu pod kohoutek..:D

33 Evík Evík | Web | 11. května 2008 v 18:10 | Reagovat

já nemám slov všechno už tady bylo řečený...konečně mu to řekl..óóó já UMÍRÁM...miluje ho....krááása....

34 Evík Evík | Web | 11. května 2008 v 18:10 | Reagovat

já nemám slov všechno už tady bylo řečený...konečně mu to řekl..óóó já UMÍRÁM...miluje ho....krááása....

35 Blanch Blanch | Web | 11. května 2008 v 18:38 | Reagovat

Aaaaach....to bylo tak nádherné! Naprosto úžasné... celou dobu jsem se u toho usmívala jako pitomec z pcyhiatrické léčebny, hltala jsem každé slovo a každou slabiku, téměř jsem přestávala dýchat.

Nádhera je pro tuto kapitolu dost slabý výraz. Protože žádný vhodný výraz ani neexistuje.

36 wandouzz wandouzz | Web | 11. května 2008 v 19:38 | Reagovat

Syhyyyyy já tě zabijuuuu .... To je dokonalé...A já už se strachovala, že bude konec...S některýma situacema se dokážu totálně ztotožnit...Touha?chtíč?strach?Všechno tohle dohromady dává něco tak nepopsatelného.Ten pocit, tak krásný °_°!°_°!°_°

37 freeziki freeziki | 11. května 2008 v 21:21 | Reagovat

*gh* Lahodááááááá....xD

Tyve..upe nádhera jako..<3<3<3<3<3

To bylo to nejkrásnější "Miluji Tě* jaký jsem kdy slyšela,,a to nebylo ani určený mně...x))

Syhynko...jsi všeuměl..a dokonalý spisovatel..:-**

38 Kajess Kajess | Web | 11. května 2008 v 22:11 | Reagovat

DOKONALÉ! Já jsem mrtvá O___o Syhrael, smekám až k zemi, jsi úžasná!

39 Domiii Domiii | E-mail | Web | 11. května 2008 v 22:22 | Reagovat

moje první slova,když jsem to dočetla : "tohle nerozdejcham" ...

Syhýýýý, klaním se

40 Edie Edie | Web | 11. května 2008 v 22:26 | Reagovat

Ano ano ano ano....omg, konečně... Bože, bylo to dokonalý, skvělý... tenhle díl ti musel dát hodně moc práce...Ale já jsme vážně takovej barbar, že jsem si to nevychutnala ale přečetla to na jeden zátah...jsem prase ale s otevřenou pusou jsem hltala každý slovo... Dokonalost!!!!

41 Akkira Akkira | 11. května 2008 v 22:31 | Reagovat

*naprosto zasněně zírá do monitoru*...tak tohle bylo teda....uff....paráda....opět rozsekáná totál:)

syhy ty jsi prostě bůh:o*

42 HeLiG_Elli HeLiG_Elli | Web | 12. května 2008 v 10:55 | Reagovat

Absolutně dokonalý...jo konečně :)

tenhle díl....je prostě..ehn jak to říct ?! XD neodolatelnej :)

je to prostě dokonalý.....perfektní...užasný :)

zbožnuju tuhle povídku :)

prostě D.O.K.O.N.A.L.Ý.

43 mykerina mykerina | 12. května 2008 v 11:05 | Reagovat

* jedna slina stekla* :D:DD:je to naprosto užasné syhynkoo....prostě aaaaaaaa *oči ve tvaru srdíčka*----- *slin* já ci dállllllllllllllllllllllllll

44 bejik bejik | Web | 12. května 2008 v 18:10 | Reagovat

nevím co napsat oněmněla jsem ůžaasem :DD

45 sisa sisa | 12. května 2008 v 20:31 | Reagovat

miluji te.... este staaale mam otvorene usta... to ma uplne dostalo.... ja ja nviem co mam pisat... dokonalost sama

46 JoRa.IvLu JoRa.IvLu | E-mail | Web | 13. května 2008 v 10:18 | Reagovat

dokonalost sama =D........mám mravenčení =D......nemůžu se dočka dalšího dílku =D........Syhy je jednoznačně nejlepší.......bitte napiš knížku =D

47 loleček-žužu loleček-žužu | Web | 13. května 2008 v 20:38 | Reagovat

miluji tě // ááááá ^^ jsem hepííí

48 Antannee Antannee | Web | 13. května 2008 v 21:46 | Reagovat

úžasný úžasný úžasný!! ale má to jednu chybičku!:D tohle měl říct Bernard mě a ne Alanovi..:D Bennyyy is the best!!:D

49 Wejů Wejů | 14. května 2008 v 19:35 | Reagovat

Syhrael..ty se překonáváš! xD :) dokonalý :)

50 VeruTH VeruTH | E-mail | 14. května 2008 v 21:04 | Reagovat

ježiš...tak u té poslední věty mi vytryskly slzy....nádhera!!!!!!!!!!!!překrásná povídka!

51 Jack.toxicbunny Jack.toxicbunny | Web | 14. května 2008 v 21:04 | Reagovat

Oooo překrásný design!

52 Goddy//Milujme borůvky! Goddy//Milujme borůvky! | E-mail | Web | 15. května 2008 v 10:09 | Reagovat

Ten desing je překrásný! A ta poslední věta je dokonalost sama....ano,nevěděl že svtořil pokušitele!

53 Ice Ice | 15. května 2008 v 11:24 | Reagovat

Všichni, kdo mě znají, asi potvrdí, že mám moc ráda sex v povídkách. Z nějakého důvodu by se mi ale líbilo, kdyby se v téhle povídce zase objevovaly taky jiné zápletky než milostné. Kapitola nádherná, o tom není pochyb, tupě jsem civěla a slintala... A moc krásný konec. No, jsem ráda, že jsi ji přidala. :)

54 Janik Janik | E-mail | Web | 15. května 2008 v 13:56 | Reagovat

Nevím proč, ale pořád jsem se nemohla odhodlat to přečíst... ale dneska jsem na to měla takovou nějakou chuť... tak jsem se do toho pustila a jsem opět unešena :))) Navíc ten jaro-letní design tomu dodal takovou příjemnou lehkost, že i když mám dnes před sebou ještě spoustů poviností a starostí, nic mi už nezkazí náladu :) Děkuji Syhy ;)

55 Quasha Quasha | Web | 15. května 2008 v 14:29 | Reagovat

*umřetá*

ten design je dokonaley

56 *Moony* *Moony* | 15. května 2008 v 16:40 | Reagovat

TOHLE JE DOKONALÝ.......

Syhy..nemůžu s toho tvýho uvodního "něčeho"xDD...Věta : "Ty nevíš ďáble, co si vlastně stvořil"..je prostě nazpozemsky DOKONALÁ...strašně moc se mi zaryla pod kůži...:o******

57 Terry Terry | Web | 15. května 2008 v 16:54 | Reagovat

Wooow! Máš nádherný design! Úplně dokonalé to máš. Vůbec nevím, co bych k tomu ještě dodala, jsi prostě nejlepší =).

58 kai kai | 15. května 2008 v 19:10 | Reagovat

genialne....XDDD

59 Madison Madison | Web | 15. května 2008 v 19:44 | Reagovat

Koukám, že si někdo hrál se vzhledem a povedlo se mu to. Už jenom ukázat zvědavcům další díly skvělých povídek, které jsou an tomhle blogu a budem se radovat a číst. :)

60 AYAmee AYAmee | E-mail | Web | 17. května 2008 v 22:52 | Reagovat

Omg, ja zomriem tiež xD!

61 Abbynka .....XD Abbynka .....XD | 27. května 2008 v 16:10 | Reagovat

Já se zblázním..

Zešílím..

On mu to řekl..

Konečně..

Abbynka Blázní..

Uáá...

Krása..

Okouzlující

Miluju tuhle povídku..

Miluju Všechno v ní..

Krásné a nadmíru emotivní popisování Intimních zážitků..

Jsem umřetá..XD

62 Floozy Floozy | 4. června 2008 v 13:17 | Reagovat

Bože!!je to nádherný..nemam slov..obdivuju tě, že něco takovýhlo dokážeš napsat..něco tak skutečnýho a úžasnýho..smekám..

63 AngeliQue AngeliQue | Web | 10. června 2008 v 13:52 | Reagovat

Wááááááw .. umřu !! Dobře ty !! xD

64 Abi:) Abi:) | Web | 12. srpna 2008 v 17:55 | Reagovat

Syhynko asi za týden jsem přečetla celou povídku Myrtilles její první část. Dneska jsem se dostala až sem:) Koukám, že holky ti tu nechávájí moc krásných komentářů a já se k ním musím připojit. Strašně dlouho jsem čekala na ty dvě slova od Bena a jsem ráda, že jsem se jich dočkala...Abych byla upřímná skoro mě to rozbrečelo :'( Dojala jsi mě svojí povídkou. Velmi obdivuji tvůj styl psaní...Děkuji ti za celé Myrtilles...moc mi to dalo:-* A doufám, že budeš pokračovat ve psaní, protože ať už napíšeš cokoliv máš v tom svůj osobitý styl. Jakoby jsi každou frází, kterou do povídky vložíš, vkládala i svůj vlastní podpis. Svojí stopu. Pokud jednou vydáš knihu a já vím, že ano, tak si jí strašně ráda přečtu a s chutí. Už se na to těším. Byla by z  tebe dokonalá spisovatelka (pokud budeš chtítú a já neznám člověka co píše líp:-* Hlavně to nikdy nevzdávej...♥

65 Janet Janet | Web | 14. září 2008 v 14:22 | Reagovat

ááááá na tuhle větu jsem čekala děsně dlouho..asi stejně dlouho jako když jsem čekala kdy si benny přizná že je gay!!!xDDDDD

66 MrS.ClairinQá MrS.ClairinQá | Web | 28. října 2008 v 20:43 | Reagovat

Dyyk..:**..Benny..:**..

Dyk Jak Ty Dwě SloWa moHou Být Tak..

TaK..Tak..Eh..*ClairinQá neĐokáŽe wyJádřiT sloWama*

Occh už to maam..NaplňuJící..OkouZluJící..ZamiLawNý..neasiii:**

67 Larry Larry | 7. března 2009 v 22:42 | Reagovat

nádherný dokonalý bezchybný!!

68 tonka tonka | 3. července 2009 v 19:41 | Reagovat

milujůůůůůůů......=)=)=)..nejvíííc...proč já akový chvíle nemůžu mít s mladym..:((._____xDxDxD...------

69 Ynne Ynne | Web | 29. prosince 2010 v 22:41 | Reagovat

tys mi předem přečetla myšlenky! zbožňuju tě! "Pozorně sledoval nějaký polský seriál a občas to okomentoval svojí mateřštinou." a "Švitořil si polsky znělku počasí "... !_!
...
aww... bála jsem se, že to nedopadne... ale konečně! oba šťastní, a ta... ta slova... aww. jsem ráda, že to Benny vyslovil. pro někoho je těžký něco takovýho říct... pro mě částečně taky, hh.

70 Zuzana Zuzana | 25. listopadu 2011 v 20:37 | Reagovat

Achhhh..... to bolo znovu tak krásne až to bolí. Dych mám zastavený. Úžasne krásne a na konci konečne tie dôležité slová...

71 Gelliah Gelliah | Web | 14. srpna 2013 v 10:56 | Reagovat

něco jako: ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama