Únor 2009

Saltarïna - 24.kapitola (2)

18. února 2009 v 22:19 | Syhrael |  ○○○ SALTARINA
,,Maxi, je důležité, abys mi řekl pravdu, s kým jsi v posledních měsících měl nechráněný styk. Všichni se budou muset nechat preventivně vyšetřit. Toto není nemoc, se kterou si můžeme zahrávat. Samozřejmě, že se dá léčit a je tu velká naděje, že zůstaneš bez trvalých následků, ale pokud se nám nepodaří ji podchytit také u ostatních, může se rozšířit řetězovou reakcí a potom to nikdo nedokáže zvládnout. Léčba je poměrně finančně nákladná a ne každý si ji může dovolit. Budu pro tebe muset objednat léky až z Kanady..."

Saltarïna - 24.kapitola (1)

18. února 2009 v 22:17 | Syhrael |  ○○○ SALTARINA
S Maxmiliánem bylo čím dál těžší pořízení. Velká krize nastala třetí den po odběru krve. Christian volal Strainovi kvůli výsledku. Doktorův hlas nebyl vůbec veselý. Stroze oznámil, že mu skončila pracovní doba a hned přijde. To opravdu nevěstilo nic dobrého a Christian jen stěží dokázal udržet vážnou tvář. Max stál u kuchyňské linky bílý jako stěna a spásu hledal u mytí nádobí.
,,Co povídal?"

Saltarïna - 23.kapitola - část dvě

8. února 2009 v 16:16 | Syhrael |  ○○○ SALTARINA
Sebastyén seděl na koberci. V tureckém sedu. Paže měl prostrčené pod koleny a čelem se opíral o zem. Jeho záda se napínala pod klidnými nádechy a zase klesala, když vydechoval. Viktor tuhle chvíli nechtěl přerušit, rád by stál u dveří a jen se díval, jenomže tác se snídaní byl příliš těžký. Přestože se pokusil ho položit na kraj stolu s nejmenším množným hlukem, Sebastyén zaslechl tiché klapnutí a napřímil se. Seděl ve své pozici jako soška antického boha a celé jeho tělo bylo napjaté, oči temné, nedůvěřivé, ačkoliv se v nich po chvíli odrazilo spíše pobavení z chlapce, který byl o hlavu menší a určitě bojácnější než on.

Saltarïna - 23.kapitola - část jedna

8. února 2009 v 16:00 | Syhrael |  ○○○ SALTARINA
Maxmilián nebyl zvyklý přinášet oběti. Dvě výjimky jeho pravidlo potvrzovaly. Christian a rodina. Přičemž Christian byl podíl jeho krve, nejslabší místo jeho povahy, do něj vkládal svoje iluze o lepším životě a byl smířený s otevřením sebe sama. Dokázal by mu poskytnout víc, co nejvíc, všechnu svoji lásku, ten hluboko zarytý ostenek, který mohla jen citlivá ruka uchopit a vyrvat si jej pro sebe. Ta ruka o to bohužel nestála.

Saltarïna - 22.kapitola

3. února 2009 v 13:06 | Syhrael |  ○○○ SALTARINA
Churavý elf se z posledních sil vydrápal ze své postele, přestal na chvíli sípat a kašlat a klepající ručkou zapnul počítač, aby vám přidal další díl :D Takže přeji moc hezké počteníčko :-)