Listopad 2010


Jelenzcyán - 8.kapitola - část 1.

21. listopadu 2010 v 17:56 | Syhrael |  ○○○ JELENZCYÁN
Přeji hezké velmi pozdní odpoledne ;))

Moje prosby, aby už konečně nachumelilo, nechce nikdo tam nahoře vyslyšet, jako kdyby nevěděli, jak skvěle se za chladných zimních večerů píše se šálkem černého čaje s citronem a třemi kostkami cukru ( Syhrael, slíbila jsi všem, že přestaneš sladit! O_o :D ). Tak vám alespoň přináším opět dlouhou osmou kapitolu Jelenzcyány, doufám, že vás potěší! V průběhu dnešního večera snad ještě stihnu poslat do galerie pár libových koketek ;D Mějte se!

-... a přeji hezké počteníčko!

P.S: Děkuji vám za vaše komentáře a odezvy, opravdu mě velmi těší. Protože si cením vaší spoluúčasti na utváření tohoto nemravného doupěte, prosím vás, abyste mi do komentáře také připojili svoji oblíbenou barvu. Možná tušíte proč ;)) Děkuji vám!

tetička S. ( kruci, to tady zas dlouho nebylo! :D:D )


Jelenzcyán - 7.kapitola - část 2.

10. listopadu 2010 v 19:05 | Syhrael |  ○○○ JELENZCYÁN

Následující ráno Jessemu připadalo jako poctivý trest za všechny jeho drobné prohřešky poslední doby. Nejenom, že musel do školy, ale bolela jej hlava a v krku, neměl hotové všechny úkoly a otec jel do práce později, takže musel autobusem. Bylo to nepříjemné a mrzuté ráno, při pohledu do zrcadla se vyděsil, jeho oči byly vyhaslé jako bez života, rty suché a rozpraskané. Špatné duševní rozpoložení umocnila nechuť k snídani a celému pozemskému žití.


Jelenzcyán - 7.kapitola - část 1.

10. listopadu 2010 v 19:04 | Syhrael |  ○○○ JELENZCYÁN
Přináším novou kapitolu Jelenzcyány.
Přeji vám krásné počteníčko!