Únor 2011

Předtančení - 5.kapitola

20. února 2011 v 23:16 | Syhrael |  ○○○ PŘEDTANČENÍ

Rozhodně není pravda, že autorka nadržuje všem chladným blonďákům s ruským přízvukem, má však ráda jejich koketí recept na kakao a potutelně se usmívá, když je vidí projíždět pod okny s kuním spřežením! :D

On, jeho povídka a pojem "koketa", který zavedl do praxe.
Ještě bych chtěla říct, že Předtančení nemá a nebude mít přímou návaznost na Saltarïnu, v mnoha dějových liniích se budou lišit, příběh však zůstane zachován.

- - -

P.s: Hledám zdroj tohoto obrázku, zajisté pochází z deviantartu, pokud víte, podělte se prosím :o)) Děkuji!

*

Předtančení - 4.kapitola

6. února 2011 v 23:03 | Syhrael |  ○○○ PŘEDTANČENÍ
Jak jste si určitě všimli červené věty pod záhlavím, blog je poněkud nefunkční, a to v mnoha ohledech, nejvíc mě mrzí menu, protože jsem si udělala spešl design :D a potřebuji tam narvat asi milion blbostí ;)) Psala jsem kvůli tomu i na blog.cz, protože si nemyslím, že nefunkční položky menu jsou nějakým výpadkem, nebo že to je mým prohlížečem atp. Doufám, že se nade mnou slitují a mrknou se mi na to, ale protože toho zajisté mají hodně, nenaléhám na ně v žádném případě, budu vůbec ráda, když to půjde opravit a najdou si na mě trochu času ( myslím si totiž, že to je seslaný trest vyšší vůle za některé mé hříchy v poslední době :D:D ), tak prosím také mějte trpělivost. Tento týden budu mít hodně nabitý a zřejmě se k psaní dostanu až v pátek.

edit: 7. února: Už je to v pořádku ;o)) Položky menu mi byly opraveny, takže jsem přidala nový design. Děkuji tímto blog.cz za rychlé vyřešení.

Mějte se a hezké počtení!

S.

P.S: V této kapitole se objeví trochu krve.
Ale jenom malinko, nejsme tady přeci žádní sadisté, ne? ;)) Flemch! :D


Jelenzcyán - 14.kapitola

3. února 2011 v 23:45 | Syhrael |  ○○○ JELENZCYÁN

"Maxi, ty kluku jedna ušatá, co nám to tam děláš? ;o)) ..."

Hezké počtení přeji!