Srpen 2011

Předtančení - 11.kapitola - část dvě

11. srpna 2011 v 13:59 | ѕyнrael |  ○○○ PŘEDTANČENÍ


Bylo půvabné, co všechno ty ženy pro Vladana dělaly, jen aby mu ukázaly, že jsou doopravdy výtečné hospodyně a dokázaly by se v jeho domě skvěle usadit a vnést tam trochu světla a pevné ženské ruky. Nosily často ještě horké pekáče s buchtami, všelijaké omáčky, skleničky zavařenin, domácí jogurty a jiné speciality. Jedna z těch žen si Vladanovo srdce přeci jenom získala o trochu více, a tak poctěna vyšším principem přišla někdy uvařit. Damián ji měl rád, byla zvláštní, tichá, skromná, ale pořád se smála. Vařila výborně.


Předtančení - 11.kapitola - část jedna

11. srpna 2011 v 13:58 | ѕyнrael |  ○○○ PŘEDTANČENÍ

Maxmilián je speciální a velmi vzácný druh kokety, což mnoho lidí na první pohled správně neurčí, protože se vymyká běžnému koketímu popisu, a možná právě proto jej mám opravdu ze srdce ráda. Někdy až tak za sto let uspořádám kurz pro zájemce o vyškolení se na znalce koket a jejich krásy :D Jak identifikovat koketu (zbraň k nezaplacení, jdete po ulici a díváte se po lidech - a najednou TAM prostě je! KOKETA O_o), jak ji oslovit a odchytit (je třeba vzít v potaz, že obzvláště kokety severského typu často koušou), čím krmit (to je bez debat, většinu uplatíte sladkým, ale jsou výjimky, a ty je třeba znát!), citlivé zóny (nejedna koketa má ráda drbání na bříšku) a jiné důležitosti. Rezervace přijímám na emailu :D Takže tak. Domluvila jsem. Ale není to snad dostatečně lákavé?! :D:D Muhecht!


Děkuji za komentáře k předešlé kapitole, jste skvělí! ;)) Hezké počtení přeji! To nejhorší nás zatím teprve čeká ...


S.

- - -Jelenzcyán - 17.kapitola - část dvě

6. srpna 2011 v 19:24 | ѕyнrael |  ○○○ JELENZCYÁN"Nikam se mi dnes večer nechce, Jesse, nezůstaneme tady?" Pokusil se Max něžně, zoufalý z průběhu bitvy, která se hluboko uvnitř něho odehrávala. Zůstat znamenalo věnovat se Jessemu, tak, jak si přál. Jít s ním na párty Devona mohlo přinést další problémy. Alkohol, jenž mu dodával odvahu a nutil ho říkat a dělat věci, kterých litoval.


Jelenzcyán - 17.kapitola - část jedna

6. srpna 2011 v 19:24 | ѕyнrael |  ○○○ JELENZCYÁN

Je mi líto, že ten, kdo vsázel na to, že Jesse je plachá, nezkažená duše, veřejně prohrál :o))
S.

Přeji vám hezké počtení!Předtančení - 10.kapitola - část dvě

2. srpna 2011 v 17:16 | ѕyнrael |  ○○○ PŘEDTANČENÍ
- ۩ ۞ ۩ -


Návštěva znamenala Ansemovými měřítky velkolepou delegaci nejbližších přátel, honosnou oslavu, příležitost, jak se na chvíli jednou nohou ocitnout v rodné zemi. Ubytovali se ve městě, bylo jich totiž příliš mnoho, jenom Alexej věrně zůstal v domě Lisalimů. Přivezl spoustu drobností, potřebných věcí i úplných zbytečností. Jeho chladné vystupování a pichlavý pohled také přijely. Pronásledovaly Damiána od prvního shledání. Nevěřil mu. Podstatně horší však byl jeho pes. Už když ho vedl na stříbrném řetězu a uvazoval v předsíni na čtyři uzle, Damián se za zády jednou rukou pokřižoval. Obrovská tlama plná zářivě bílých zubů, velké černé oči a masité tlapy. Připravený trhat, rdousit a vyhrávat ceny pro Alexeje, který s ním v noci mizel do neznáma, aby se vracel s hrstmi peněz, rozhazoval je a v kuchyni zapíjel se starým Lisalimem. Mladý se toho neúčastnil. Kdo ví proč. Damián kolem psa chodil po špičkách, úzkostlivě pozorujíc, jak si líže hluboké rány na těle. Ačkoliv na něho tiše mluvil a někdy mu hodil zbytky od oběda, pes na něho hrozivě vrčel, štěkal a lomcoval řetězem, za který byl uvázaný. Alexej jeho snažení rozsápat chlapci hrdlo pozoroval s úšklebkem na rtech a psa ještě ponoukal, měl pekelnou radost, když kolem něho Damián procházel se skloněnou hlavou, rozechvěle očekávající, kdy rozviklaný řetěz povolí. Vrcholem bylo, když jednou koutkem oka zpozoroval na psí dece rozcupovaný svůj starý šátek, který se mu "náhodou" ztratil. Domácí pes, černý dobrák, se strakatého netvora také bál a téměř o něm nebylo slyšet. Damián o něho pravidelně zakopával v koupelně, kde se schovával v hromadě špinavého prádla, že mu koukal jenom huňatý ocas.


Předtančení - 10.kapitola - část jedna

2. srpna 2011 v 17:15 | ѕyнrael |  ○○○ PŘEDTANČENÍ

Hezky si počtěte a děkuji za komentáře k minulé kapitole ;))Není možné věci, které se staly, přehlížet.

Protože se staly.

Věnováno jim, protože to se mnou občas nemají lehké.