Červenec 2012

Griško - 5.kapitola

26. července 2012 v 11:54 | Syhrael |  ○○○ GRIŠKO
Chtěli byste se ještě podívat za Christianem? Jsem ochotná udělat příští kapitolu ještě na dvě části.

Mějte se hezky a užívejte léta! :))

S.
Griško - 4.kapitola

23. července 2012 v 19:14 | Syhrael |  ○○○ GRIŠKO

Takhle se prosím píšou jednodílné povídky. Jaképak blekotání na stranu a půl, to tady na Borůvkách rozhodně nevedeme :-)) Skutečně jsem nechtěla tosevížechtěla věnovat se více Christianovi, ale vlastně mi to připadá důležité, ostatně jako všechno. A Maxmilián? Tak ten už přišel úplně sám, skutečně za to nemohu! Ale už se pomalu chýlíme k závěru, to ještě jsem chtěla zmínit.


Hezké počtení přeji.

Syhrael


Griško - 3.kapitola

20. července 2012 v 17:51 | ѕyнrael |  ○○○ GRIŠKO

Naučil se být vděčný za každé ráno, kdy se probouzel po jeho boku. To proto, že nikdy předtím nezažil podobné zvláštní pocity, jako když jej mohl políbit na tvář, přivonět k jeho vlasům, nebo se jen spokojeně usmát, jak se k němu Gríša pokojně přitulil. Předtím to býval on, kdo měl stejnou pozici, kdo se rozespale přivinul k mužskému tělu a žadonil o pohlazení. Necítil přitom ale uspokojení, jen bázeň a strach, a velmi citlivě reagoval na každé chladné jednání. Vždy to velmi bolelo. Teď nemusel nic podobného zažívat, ta nová role, v níž se tak neplánovaně ocitnul, se mu líbila. Zastával v jejich vztahu ten opěrný bod, jenž udával směr a nechal o sebe rozbíjet divoké vlny nekonečného oceánu Gríšovy absolutní povahy. Miloval ho čím dál více, přestože si uvědomoval, jak je to špatné, že mu propadl, zahrnoval jej něhou a všemi svými city, až jej to vyvádělo z rovnováhy a jeho o mnoho mírnější odezvy do sebe bouřlivě přijímal. Přesto všechno vnímal, že jim oběma něco chybí. Nějaký důležitý článek duševního spojení. Nemohl rozluštit, co jen to může být, ale velmi se o to snažil, aby to mohl napravit. Gríšovy chyby neviděl, nebo je spíše velkoryse promíjel. Nepřipadaly mu zásadní. Ty hezké hluboké oči to všechno přeci tak úžasně přebíjely!


Griško - 2.kapitola - část dvě

2. července 2012 v 22:37 | ѕyнrael |  ○○○ GRIŠKO


Gríša sebou zatřepal, jako by se chtěl Ansemovi vymanit. Díval se na něho trochu polekaně i vyzývavě zároveň. Ohromná fascinace však převládala. Jeho pohled do Ansemových očí byl téměř hypnotický a velmi silný. Ansem si tu skutečnost uvědomil vzápětí, nemile se jej to dotklo, přestože ne zcela překvapilo, byl zvyklý, že spoustu lidí přitahuje jako magnet. U Gríši to však nebylo dovoleno. Zakázáno. Sykl na něho a potěšilo jej, že se ho ten kluk přeci bál. To bylo důležité a v okamžiku se rozhodl na strachu a bázni vystavět jejich vztah. Jedině to je mohlo oba dva zachránit. Byl si tím jistý.


Griško - 2.kapitola - část jedna

2. července 2012 v 22:31 | ѕyнrael |  ○○○ GRIŠKO
Zdravím vás, čtenáři, s bouřkou za zády přináším další kapitolu. Konečně mám teď v létě volno na psaní, upřímně doufám, že Myrtilles blog malinko pookřeje ;)) Tento týden chystám nový design a nějaké drobné změny - uvítám vaše návrhy. Pokud máte pocit, že tady mohu něco pozměnit i k vaší spokojenosti, napište mi kamkoliv - a já to prokonzultuji s blogovým skřítkem.

Hezky si počtěte a užívejte sluníčka - bouřek :))

Syhrael