Komentáře

1 Saline A. Saline A. | E-mail | 14. dubna 2015 v 15:28 | Reagovat

Tak trochu jsem očekávala, že Damián to nenechá jen tak, a i když bych řekla, že trocha drsnějšího sexu by jim určitě pomohla pročistit vzduch, jsem rozhodně ráda, že se Damiánek nenechal a kousal, tak to má být. Jen ať si potvora Ansem (i když mu fandím z celýho srdce wajfhwasbs) nemyslí, že mu všechno projde. To přeci nejde.

Ale mám obrovskou radost z Dima a Andreje. Mám pocit, že se mezi nimi tvoří nádherné kouzelné pouto, a to mě neuvěřitelně rozněžňuje.

2 Zuzana Zuzana | E-mail | 14. dubna 2015 v 20:53 | Reagovat

Damián to vyriešil perfektne, som rada, že dal najavo svoje sklamanie a svoj hnev. Ansem potrebuje pocítiť, že si s Damiánom nemôže dovoliť také hnusné správanie. Snáď mu to dôjde a pokúsi sa ospravedlniť sa.
Dúfam, že Dimov najdený psík prežije. Andrej mu ho zachráni:)
Veľmi pekne ďakujem za krásnu kapitolu.

3 Karin Karin | 14. dubna 2015 v 21:38 | Reagovat

Andrejovi a Dimovi držím pěstí a Ansem snad konečně pochopí že bez Damiána nemůže být a že mu musí přestát ubližovat netrpělivě čekám na další kapitolu. ;-)  :D

4 Miu Miu | 16. dubna 2015 v 14:25 | Reagovat

Tak tohle byla ale naprosto krásná kapitola. Andrej a Dimo se konečně našli a Damián s Ansemem? Kdo ví, jak to dopadne? Ale líbilo se mi to. Damián má vlastně pravidla velmi pdobná těm Ansemovým. Na příklad... nesnáší, když se někdo dotýká jeho věcí bez dovolení a prohrabává je. Nebo nevěru. Problém je v tom, co který z nich pokládá za nevěru... Co jsem tak pochopila, tak Ansem tohle bere jen jako uspokojení těla, ale ne jako nevěru. No, budu nad tím muset ještě hodně popřemýšlet... Měj se a děkuju za krásnou kapitolu :)

5 kid-from-yesterday kid-from-yesterday | 18. dubna 2015 v 2:21 | Reagovat

Mám přihlášenej odběr a pokaždý, když se mi v mailu objeví zpráva, žes přidala další kapitolu, rozjasní mi to den. Zvlášť, když jsem se na tuhle část tak dlouho těšila. ^^
Jsem moc ráda, že k sobě Dimo s Andrejem konečně snad našli cestu. Andrej je podle mě přesně ten typ člověka, kterého Dimo potřebuje, i jemu samotnému by jistě pomohlo mít u sebe někoho, kdo na něj spoléhá. Doufám, že jim štěně neumře, přece jen, měli by toho o tolik víc, co by je spojovalo.
A miluju Damiánovu povahu, miluju i to, jak se věci komplikují. A věřím, že Ansem se svého Damiána jen tak nevzdá.
Zrovna jsem dočetla a už nutně potřebuju další kapitolu. Tvoje povídky jsou drogy. (A ten obrázek v záhlaví je dokonalej.)

6 ii ii | 18. dubna 2015 v 10:46 | Reagovat

hm, dočítané, hlava utriedila hrdinov do "šuplíkov" - Dimuško a Andy životom zlomení anjeli, s nádejou v krídelnom perí a anjelom sa nádej predsa plní! ;-) Ansem, Ansemík, Semík, Semínko, SEME - padlý čert, alebo diabol, až do krajnosti skúšaný, Osudom... lenže má dušu poloanjela ( si myslím ), preto nekonečný boj v sebe o zmysle života, odhadujem jeho trápenie v dimenzii "Maličký" na pekných pár svetelných rokov :-?
a napokon Damián, to čisté kohútie stvorenie s náhľadom oči lane a srdcom leva! Kričím mu do textu: "Daj pocítiť drápy odvety, zmoč čumák Semeho v pomste, nech vie!!! Nech premýšľa zas a znova, nech ho párujú výčitky a duša utpenia milovaných skuvíňa bôľom!!!"

Ach, Syhy! Ty "autorská saň"!! Som zahľadená do tvojich myšlienok a preto si šľahnem dúhu do žíl spolu s koketkou v záhlaví, nechám sa opájať fantáziou... lenže k tomu naliahavo potrebujem Tvoj text!!! :-(  :-P

Píš... prosím a my zasa prídeme...

7 Kik Kik | 19. dubna 2015 v 9:57 | Reagovat

šteniatkooooooo!!! BUDE ŠTENIATKO!  :D To je krásne :) Bože uplne som sa rozplinula! :D:D Ale čakala som to od Damiána, lebo také to vždy príde, po jednej vojne príde tá, ktorá bola dlho držaná v sebe, Ansem si to z jednej strany zaslúžil ale na pochopenie je jasné, že mu nechce ubližovať tak to radšej robí druhým...  No to ešte uvidíme kto prvý ustúpi ale zrejme obaja naraz. :) Nech si to vyriešia medzi sebou už a  nech ťa nechajú napísať to! :D

8 flixo flixo | 23. května 2015 v 12:15 | Reagovat

prej "trochu pomazlit", se ten Ansem asi zbláznil ne? :D fascinuje mě, že ani po té dlouhé době pořád neví, jak na Damiána jít. vždycky se na něj vrhá, jako na ty pouliční kurvičky a diví se, že je odmítaný. i holubi se učí rychleji, než on. je blázen, když si myslí, že po tom všem mu zhrzený Damián skočí tak lehce do postele. a začíná mě tím rozčilovat, musím se Damiho prostě zastat. už si jeden druhého vybrali, zpečetili tím svůj osud, není přeci kam spěchat. musí si mezi sebou obnovit důvěru. Damián to neudělá jen proto, abysi Ansema udržel, ale proto, že už mu konečně uvěří, že ho citově nezklame a smíří s jeho povahou. ti dva by spolu potřebovali víc mluvit, jen tak se vzduch pročistí. a né, aby za sebou Ansem pořád třískal dveřmi. ach jo, bolí mě z těch dvou srdce. potřebuju pro ně ten největší happy end na světě. dokážeš to, Syhy?

a vůbec, já věděla, že Andrejovi začne pomalu srdce hojit Dimo. jojoo, je to tak. :) mám z těch dvou strašnou radost. ještě chvíli a bude Andrej připraven na novou lásku. nemůžu se dočkat. strašně se těším, co (a koho!) pro něj připravíš. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.